Автор Тема: Шкода 1000 МБ в окаяно състояние - съвет какво да я правя  (Прочетена 5383 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 08, 2017, 19:25:39
Отговор #10

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
В конкретния случай просто ми се иска да не отиде за скрап каквото още може да се ползва по колата.
За целта пуснах обява на цената на старо желязо. (бонус - изрядни документи)
Колега, какъв цвят е колата и в кой град регистрацията? Имам оферта за такава Шкода с купе в отлично състояние, но бракуана с върнати номера и още по-лошо - сменен мотор без документ за него. Та ако твоята е бяла и със софийски номера имам интерес само към документите. Идеята е да не се налага да минавам през каналите в КАТ, а само с документите на гише.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 08, 2017, 19:30:34
Отговор #11

Неактивен qwerty1979

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Регистрацията е Софийска, но цвета по талон мисля, че беше син. (реално е резеда)

Август 08, 2017, 20:08:29
Отговор #12

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Колега, има ли начин поне една две снимки да качите? Смятам,че би било коректно към всички нас.

Август 08, 2017, 20:14:40
Отговор #13

Неактивен qwerty1979

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Ето снимки на колата:
https://www.icloud.com/sharedalbum/#B0r5qXGF1x5YJR

Днес пуснах и обява в раздел "Продажби" - ще бъде видима след одобрение на администратор.

Не исках да слагам подробности тук за да не се получава дублиране, при това в грешния раздел.

Август 08, 2017, 20:18:50
Отговор #14

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Реално изглежда точно светло синя на снимките... цветът резеда е много рядък у нас съм виждал само една преди години на колега от Шкода форума беше.
Тази за съжаление е със старите бели номера, така че без минаване каналите в КАТ няма как да се прехвърли дори в София. Съветът ми е да се свалят някои запазени части от интериора - табло, волан, дръжки, кори /ако са читави/, евентуално стъклата с уплътненията... всичко останало за съжаление ми изглежда неизползваемо вече.
« Последна редакция: Август 08, 2017, 20:29:39 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 08, 2017, 20:28:36
Отговор #15

Неактивен qwerty1979

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 7
Доста си зеленее(ше), но за толкова години семеен живот съм се научил да не споря за цветове  :D

Август 08, 2017, 22:32:58
Отговор #16

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Да, корозията е в, така да се каже, терминален стадии... колата не е възстановима. Но може да послужи за донор на части. Евентуално и останалите части които имаш, ако са в по добро състояние.
« Последна редакция: Август 08, 2017, 22:37:23 от Frysco »