Автор Тема: Fiat 1800 Berlina 1966 г.  (Прочетена 9827 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Март 16, 2011, 10:59:09
Отговор #10

Неактивен 136

  • Публикации: 546
Това на снимката по горе е от полски Фиат.Почти същото като на моя Фиат 1500 Л само че мойто е бяло и е разграфено до 160 км/ч

Юни 20, 2011, 10:27:04
Отговор #11

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Колеги проекта беше малко в застой, но на последък намерих доста части и за Форда и за Фиата които не бяха за изпускане и за това отделях пари за тези неща. Последното нещо което взех не мога да ви обясня точно какво е защото и аз не знам сами ще видите по снимките, този донор който взех е нещо преработено и грозно, но от него си взимам много хубави неща. Колата е много зле външно е изгнила интересно ми е как като беше забита в градината (от снимката се вижда) подът и е бил върху земята буквално върху калта, та как подът на колата се е запазил до толкова че няма нито една дупка някъде или изгнило  ??? С колата си набавих пълен комплект лайсни, емблемка 1800, двигател, скорости, всичко по спирачната система, резервоар здрав и 4 врати които дори и да са зле има още метал в тях  :D . От вътре всичко е било свалено заради трансформацията на колата в това чудовище и поне за сега собственика не го е намерил (каза ми че ако му попадне нещо ще ми го отдели). Колата е била вкарана от СССР и е била страхотна кола която и доста е карана спира за да бъде преработена и така около 25 години. Най голям кеф за мен се оказаха стоповете които са с основи и са запазени и оригиналното радио AUTOVOX RA 107 което все още не знам дали работи но предполагам че си е читаво  :))

Юни 20, 2011, 12:39:16
Отговор #12

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
а знаеш ли случаино от какьв модел е тавана и задната врата на надстроиката

Юни 20, 2011, 17:12:14
Отговор #13

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Колега присадката е от Wartburg 312 (което се води комби) Та изрязали са му тававана и багажника и са заварили отворите. Мислех да дам на тенекеджия задната врата да ми я изпънат на грунд да я оставя и да помогна на някой който има нужда от подобна част но според мен от долната страна вратата е изгнила до безобразно положение и едва ли ще се получи та ще я хвърля само ще сваля емблемата и стъклото.  ::)  O0

Юни 20, 2011, 17:23:47
Отговор #14

Неактивен booger

  • Публикации: 295

Септември 18, 2011, 22:56:22
Отговор #15

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Малко ъп на темата  :)
Днес му чухме гласа на тоя италианец :) Капнахме малко масло в цилиндрите, превъртяхме на ръка мотора няколко пъти, пооправихме токовете и машинката прекюфка  >:D Има много хляб в колата и Booger е събрал много части, така че вярвам, че ще я направи добре.  Иначе вътре е много яка - широка, с цяла предна седалка, с доста уреди по таблото - включителни темп. на маслото, най-различни копченца, врътки - супер яка е! :)
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Септември 18, 2011, 23:16:46
Отговор #16

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Браво ,Влади ще я стегне .
И донор отзад си има  :D :D
Centrum Transaxle

Септември 19, 2011, 00:02:52
Отговор #17

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Да днес се изкефих страшно много  ;D Страхотна неделя, да чуеш за първи път звука на двигателя си е сериозно удоволствие. А това на заден план, "баничарката" има още няколко неща които бих свалил от него и ще се хвърля.  O0
Специални благодарности на Жоро и Тано те събудиха мъртвеца  :D

Октомври 21, 2011, 13:51:55
Отговор #18

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Колеги днес си продадох колата  :-[ Какво да ви кажа собственика беше много добре запознат с автомобила и като поговорихме ми стана ясно че няма да се справя нито аз нито някой "неделен майстор". Човека има и доста части, син който разбира от такива машинарии така, че вярвам че ще се справят с колата.

Октомври 21, 2011, 18:33:50
Отговор #19

Неактивен rsk

  • Публикации: 2449
Важно е, че не е заминала на боклука, а ти като си готов (финансово и всякак), ще си намериш друга!
Какво да се прави, не винаги нещата се развиват така, както сме си мечтали. Но трябва поне да продължим да си мечтаем!