Автор Тема: Помощ за реставрация на милиционерска Лада  (Прочетена 5799 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 22, 2017, 18:37:23
Отговор #10

Неактивен ИЛИЯН76

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Здравейте , вчера ходих в КАТ София да се пойнтересувам.
Значи вие сте прави , абсолютно е забранено да се поставят подобни неща на цивилни коли и да се карат.  Казаха че , колата мога да я реставрирам , но нямам право да я изкарвам от гаража , както се изразиха.  Може да се предвижва единствено със пътна помощ до събори и мероприятия.   Регистрира се първо като обикновен цивилен автомобил , и след това вече мога да поставя надписи народна милиция.
Оборуднането съм го набавил вече, радиостанция ЛЕН , сирена.  Най трудно ми беше намирането на буркана , да не кажа не възможно .  От четири години го търся , и бях пуснал обяви в много автосайтове ,че купувам подобен.  Преди половин година се свърза с мен един човек и ми каза ,че има .  Стигнахме до зделка ,но ми го продаде много скъпо.

Август 22, 2017, 18:41:43
Отговор #11

Неактивен ИЛИЯН76

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Дано грешката да е вярна  :) :) :)

Да колега , допуснал съм грешка. :)) ;D
Ма кво , те вече ладите си станаха милионерски.  ;D   

Август 31, 2017, 02:07:08
Отговор #12

Неактивен centurio

  • Публикации: 17
Здравейте, колега!
Радвам се, че намирам сродна душа! И аз имам същата мъка, но добре че нямам средства да инвестирам в автомобил... Е, опитал съм се да събера някоя и друга информация и снимки, които ще се радвам да споделя. Бих искал да погледна и Вие с какво разполагате... Най-добре, това да е на ЛС на e-mail: [email protected]
Поздрави!