Автор Тема: ALFA ROMEO 75 1800 -1985г.  (Прочетена 2545 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 14, 2011, 23:58:21
Прочетена 2545 пъти

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Здравейте приятели ,представям ви един автомобил от световно известната марка
ALFA ROMEO ,който спасих от сигурна смърт малко преди да потегли към вторични суровини .
Автомобилът беше собственост на един мой приятел и клиент ,допреди 3 години беше на подръжка при мен и от три години не е палена и местена .
Превозихме я с пътна помощ и цялата беше в предупреждаващи лепенки от общината че скоро ще дойде краят на дните и........но уви и за добро се явих аз
отново, спасителят на старата и уникална техника   :D :D
та предните джанти бяха от Жигули и опираха в сп. апарати и след много умуване защо като всичко по предницата вкл.и спирачките съм сменил с нови се сетих къде е
проблема .............и после следва преглед на двигателя ......смяна свещи които бяха
щета ,после малко повърхностна магия на карбовете ........един акумолатор  .....малко пресен бензин ......повъртях за да раздвижа двигателя .........
ИИИИИИИИИИ най накрая след три години отново се чу сериозният РЕВ на НОРД -мотора на ALFA ROMEO ....истинска песен ...........

следва поправка на испускателната система всичко друго функционира перфектно .

Автомобилът е с доста кофти ламаринки ....но и за това имам лечение ...и също така е обурудван със система за промяна фазите на газораспределението която е монтирана на всм .распределителен вал .....следва



















джантите са кофти но може да се погрижа да изглеждат като на този автомобил





това е за сега ,продължаваме да работи м по него и по много други ........пък времето ще покаже  :D :D :D
Centrum Transaxle

Януари 18, 2011, 13:46:53
Отговор #1

Неактивен alfonso_90

  • Публикации: 182
красота !!! поредната  :) :) :) поздравления