Автор Тема: Mercedes 170V W136 1938  (Прочетена 34157 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 10, 2012, 18:35:19
Отговор #80

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Сайтът - ибей, море от маркучи  :)

Април 10, 2012, 01:56:03
Отговор #81

Неактивен M.Dimitrov1939

  • Публикации: 28
  • I don't need society
Здравей,с  интерес следя проекта по който работиш и темата,определено това е най-интересната кола в форума за мен,защото и аз съм голям почитател на автомобили произведени преди 1945-44та год,за мен това е кола която наистина мога да нарека "ретро".Начинанието с което си се захванал не е лесно,просто искам да ти пожелая успех и дано по реставрацията на автомобила да имаш по-малко пречки.Ще продължавам да следя темата с интерес.
Поздрави :)

Юли 12, 2012, 10:29:11
Отговор #82

Неактивен quad

  • Публикации: 75
В Търговище има един такъв автомобил, предвоенната версия мисля, що годе всичко е налично, дори и ламповото радио. Проблема е в цената която собственика му търси, а тя изобщо не отговаря на състоянието на автомобила. Продава го само цял (за 15к) с повреден мотор, доста изгнило купе, изтърбушен вътрешен интериор, закопан до половина в земята вече. Проучих историята му по външни източници и се оказа че някога си са опитали да ремонтират мотора и "майсторите" са го довършили тотално. За реставрация само от него ще е доста трудно, но за части става. Ако все пак се интересуваш от него мога да ти дам координатите на продавача на Л.С. . Доста често ходят да го гледат, но като чуят цената и си заминават...

Юли 12, 2012, 22:48:16
Отговор #83

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Каде пращаш частите на хромиране?И колко пари даваш.Ако имаш снимки на новополирани детайли пусни да видя разликата.

Юли 12, 2012, 23:03:00
Отговор #84

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Здравей! Благодаря ти, но просто е безпредметно, при таква цена. Тя колата направена струва общо взето само малко повече от това. А и нали съм ги събрал в общи линии 2 броя, трябват ми само малко дребни части за втората.

Все още нищо не съм хромирал. Дори не съм и полирал нещо като хората. Чистих едни цамови дръжки, но още не съм стигнал до идеална повърхност. Тези проблеми са още в бъдещето. Сега съм на вълна ламарина. Ще трябва да направя ново дъно, май цялото ще се прави. Дадох и на абкант огънаха прагове, ама тя не е една беля - освен профилното огъване, също така целите прагове са дъговидно огънати в хоризонтална равнина. Та ще има едно рязане, заваряване, рязане, заваряване....