Автор Тема: MITSUBISHI PAJERO MK1 JDM 1989  (Прочетена 7123 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 27, 2017, 21:25:50
Прочетена 7123 пъти

Неактивен mitko gerasimov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Здравейте колеги представявам ви моята кола.Година на производство 1989,мотор 2.5 турбо интерколер.Извинявам се но не обичам дългите постове.


« Последна редакция: Септември 28, 2017, 09:27:42 от dido1903 »

Септември 27, 2017, 22:15:08
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Еее, те това си е вече чиста мутра-класика, като би казал Влади Въргала 8))... ама толкова запазен стар джип рядко се вижда - направо ме върна в младостта с паркингите пред дискотеките :)

p.s. колега, надявам се имаш чувство за хумор и не се обиждаш - аз също съм фен на истинските джипки и от няколко години карам Фрийклимбър, макар често да ме питад дали не съм го взел от Митьо Крика... но за нашите пътища просто по-добро няма, освен ако не искаме да ремонтираме всяка година окачването ;)
« Последна редакция: Септември 27, 2017, 22:25:48 от krankenstein »
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 27, 2017, 22:25:52
Отговор #2

Неактивен mitko gerasimov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
От една година се ровя по него и лека по лека ще станат нещата!!!!

Септември 27, 2017, 22:31:48
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Е, какво толкова има да се ровиш - това са неразрушими машини, мъчи ги единствено ръждата, но твоята като гледам е изрядна и в това отношение. Все пак ще е интересно да споделиш проблемите, понеже от 2-3 г. откакто я карам моята вече забравих какво е поддръжка, освен смяна на масла и др. косумативи и разбира се редовно гресиране на окачването. Единствено возията е меко казано дискомфортна, но с това се свиква...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 27, 2017, 22:36:38
Отговор #4

Неактивен turbotobg

  • Публикации: 174
Красота! Купето изглежда много добре, дано и шасито е така. Наистина е рядкост джип на толкова години да е в такова състояние. Но пък като знам Мицубиши колко много разлики обичат да правят за различните пазари... и най-доброто винаги пазят за техния си пазар.
Разкажи все пак на две на три това онова за машината... или дай поне повече снимки да му се порадваме  ::)

Септември 27, 2017, 23:18:22
Отговор #5

Неактивен mitko gerasimov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Джипа го взех от един познат с цел разходки без да му обръщам много внимание.След един преход по-сериозен от храсти клони целия го одрасках сериозно.От там нататък нещо се обърна в мен и започнах да го стягам колкото мога в движение.Шасито в задната част беше изгнило,Боята е оригиналната само частично е пребоядисван.Всичко работи перфектно по машинката.Ето още снимки






Септември 27, 2017, 23:35:20
Отговор #6

Неактивен mitko gerasimov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Ще направя снимки със стъпенките и хромираните капачки на джантите!!!!

Септември 28, 2017, 00:19:36
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Браво, добра работа - изглежда поне на снимките като с оригинална боя. Иначе и аз мислех да слагам степенки особено докато синът ми беше по-малък, за да се качва лесно... ама ме разубедиха - събирали кал и сняг през зимата и изгнивали праговете под тях. А моята засега няма сериозни ръжди, въпреки че е уличница от доста години в Бг.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 28, 2017, 08:01:39
Отговор #8

Неактивен mitko gerasimov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Той е с оригиналната боя освен долната част която пре боядисах заради праговете,които бяха ужулени от слизане и качване!!!!
Хубавото при мен е че мотор скорости съединител ходова част са в много добро състояние.За стъпенките не се притеснявам дали ще спомогнат за ръждата. Докато е в моите ръце това няма да се случи.Имам перфектни условия да го съхраня.
« Последна редакция: Септември 28, 2017, 08:27:07 от mitko gerasimov »

Септември 28, 2017, 14:50:47
Отговор #9

Неактивен mitko gerasimov

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 9
Със стъпенки и капачки на джантите,и малко интериор.