Автомобили > Японски автомобили

MITSUBISHI PAJERO MK1 JDM 1989

(1/4) > >>

mitko gerasimov:
Здравейте колеги представявам ви моята кола.Година на производство 1989,мотор 2.5 турбо интерколер.Извинявам се но не обичам дългите постове.


krankenstein:
Еее, те това си е вече чиста мутра-класика, като би казал Влади Въргала 8))... ама толкова запазен стар джип рядко се вижда - направо ме върна в младостта с паркингите пред дискотеките :)

p.s. колега, надявам се имаш чувство за хумор и не се обиждаш - аз също съм фен на истинските джипки и от няколко години карам Фрийклимбър, макар често да ме питад дали не съм го взел от Митьо Крика... но за нашите пътища просто по-добро няма, освен ако не искаме да ремонтираме всяка година окачването ;)

mitko gerasimov:
От една година се ровя по него и лека по лека ще станат нещата!!!!

krankenstein:
Е, какво толкова има да се ровиш - това са неразрушими машини, мъчи ги единствено ръждата, но твоята като гледам е изрядна и в това отношение. Все пак ще е интересно да споделиш проблемите, понеже от 2-3 г. откакто я карам моята вече забравих какво е поддръжка, освен смяна на масла и др. косумативи и разбира се редовно гресиране на окачването. Единствено возията е меко казано дискомфортна, но с това се свиква...

turbotobg:
Красота! Купето изглежда много добре, дано и шасито е така. Наистина е рядкост джип на толкова години да е в такова състояние. Но пък като знам Мицубиши колко много разлики обичат да правят за различните пазари... и най-доброто винаги пазят за техния си пазар.
Разкажи все пак на две на три това онова за машината... или дай поне повече снимки да му се порадваме  ::)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия