Автор Тема: Некви чарколяци...  (Прочетена 4777 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 28, 2017, 09:31:15
Прочетена 4777 пъти

Неактивен venko

  • Публикации: 31
Ровичках си оня ден в необятния гараж и попаднах на едно кашонче. Може па и да свършат работа на някого тези нещица - почвам ги по видове
1,- Бензинова помпа - 15 кинта
2,- Би трябвало да е вакуум регулатор за делко - 5 кинта
3,- Спирачни маркучи - 5 кинта
4,- Мигач и стъкла за него - 5-ка
5,- Стоп със стъкла - 8-чка
6,- Гарнитурки някакви, гледам едните са 7 - явно за някакъв много мощен 7 цилиндров двигател + още 4 за по-маломощен - 5-ка
7,- Гарнитури за капаци на глави на Три А Три - бързи 3 лева (точно число)
8,- Казани (не за ракия) - неква 2-ка
9,- Нещо някакво такова едно - 5-ка - онуй там дето е за горивото там нещо си
10,- Рамена за чистачки - 2-ка
11,- Реле ориджиналдъ - 8-ми номер
12,- Ремък и жило за газ или съединител - нямам ясен спомен - по 2 лева
13,- Фаталната стока: ГОРИВЕН ФИЛТЪР!!! - 10 кинта (Абе не ми се продава и това си е) все пак за първи път се произвежда в тая страна
14,- Съединението прави силата - 15 кинта
15,- Някакви неща с неясно за мен предназначение, които ми приличат на термо релета - по 2-ка
16,- 2 броя уплътнения за фарове - абе кой колкото даде - днес съм ларш
17,- 1 един брой от това дето е с една сложна немска дума - абе това дето се дължи колелото на него - 5-ти номер
18,- Май няма вече....
19,- Нещата са в София, телефона за връзка е.... Самсунг, номера е 0878 шест пет пет 2 две две Венко. Ако трябва да се куриерства - ще се куриерства
20,- Както се вижда сите неща беа у оригинална блажна хартия увити - демек нови та знае ли се! NOS или на по български казано: New Original Stock

















« Последна редакция: Септември 28, 2017, 09:38:00 от venko »
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!

Септември 28, 2017, 13:00:49
Отговор #1

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Ако някъде из нета има форум на Запорожец, предложи нещата там. Виж, бензиновата помпа става и за Лада.

Септември 28, 2017, 16:21:19
Отговор #2

Неактивен venko

  • Публикации: 31
Рамената за чистачките и гривните за фаровете заминаха към новия собственик.
Ако някъде из нета има форум на Запорожец, предложи нещата там. Виж, бензиновата помпа става и за Лада.
Благодаря за подсещането - в интерес на истината не се бях сетил за форум на Три А Три
« Последна редакция: Септември 28, 2017, 16:27:23 от venko »
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!

Септември 28, 2017, 22:53:42
Отговор #3

Неактивен Plamen Hinkov

  • Публикации: 150
9,- Нещо някакво такова едно - 5-ка - онуй там дето е за горивото там нещо си                                15,- Някакви неща с неясно за мен предназначение, които ми приличат на термо релета - по 2-ка               Запази ми 9-та и 15-та позиции(Дане вземе да ги купи някой през ноща)Утре в по нормално време за комуникация ще те търся.(Може и да ги оставиш в магазина  да ги взема от там или поне ще мина да ги платя )С уважение  и поздрави от Пламен Хинков.

Септември 28, 2017, 23:01:09
Отговор #4

Неактивен Plamen Hinkov

  • Публикации: 150
Купувам и кабела с клемата за акумулатора черен и розов със защитно черно капаче ако не е продаден(нищо че няма позиция)Да се закръгли сметката.(Ако вече не е спазарен???)Още поздрави от Пламен Хинков.

Септември 29, 2017, 09:46:16
Отговор #5

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Стопа със стъклата само един ли е или са двойка?
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Септември 29, 2017, 11:47:46
Отговор #6

Неактивен venko

  • Публикации: 31
9,- Нещо някакво такова едно - 5-ка - онуй там дето е за горивото там нещо си                                15,- Някакви неща с неясно за мен предназначение, които ми приличат на термо релета - по 2-ка               Запази ми 9-та и 15-та позиции(Дане вземе да ги купи някой през ноща)Утре в по нормално време за комуникация ще те търся.(Може и да ги оставиш в магазина  да ги взема от там или поне ще мина да ги платя )С уважение  и поздрави от Пламен Хинков.
Запазени за теб, днес ще ги метна у сергията и когато ти е удобно ги взимаш. Кабелите заминаха при мене по моя Голяма нужда  :))

Стопа е един с две резервни стъкла.
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!

Септември 30, 2017, 01:03:42
Отговор #7

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
АПК с. Върбина Смолянско - КУЛТОВО! Сега в това село /ако още съществува/ едва ли са останали дори 2 баби + 2 кокошки на кръст... а едно /презряно/ соц. време е имало цяло АПК с п-во на авточасти! Тия реликви са достойни за ретро соц. музея! ;) Сори за офф-а и успех с продажбата!
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 30, 2017, 08:44:37
Отговор #8

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
АПК с. Върбина Смолянско - КУЛТОВО! Сега в това село /ако още съществува/ едва ли са останали дори 2 баби + 2 кокошки на кръст... а едно /презряно/ соц. време е имало цяло АПК с п-во на авточасти! Тия реликви са достойни за ретро соц. музея! ;) Сори за офф-а и успех с продажбата!
Оff - eйййй Миткооо , двойка шти ти пиша по география , кръгозора ти е до очите  .... не си ходил на дискотека в с. Върбина. :)) :)) O:-)
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Октомври 02, 2017, 14:17:41
Отговор #9

Неактивен venko

  • Публикации: 31
АПК с. Върбина Смолянско - КУЛТОВО! Сега в това село /ако още съществува/ едва ли са останали дори 2 баби + 2 кокошки на кръст... а едно /презряно/ соц. време е имало цяло АПК с п-во на авточасти! Тия реликви са достойни за ретро соц. музея! ;) Сори за офф-а и успех с продажбата!
Готин си е ОФФ-а!

До тук си заминаха:

4,- Мигач и стъкла за него - 5-ка
5,- Стоп със стъкла - 8-чка
7,- Гарнитури за капаци на глави на Три А Три - бързи 3 лева (точно число)
9,- Нещо някакво такова едно - 5-ка - онуй там дето е за горивото там нещо си
10,- Рамена за чистачки - 2-ка
12,- жило за газ 2 лева
15,- Някакви неща с неясно за мен предназначение, които ми приличат на термо релета - по 2-ка
16,- 2 броя уплътнения за фарове - абе кой колкото даде - днес съм ларш
17,- 1 един брой от това дето е с една сложна немска дума - абе това дето се дължи колелото на него - 5-ти номер


Остават още:

1,- Бензинова помпа - 15 кинта
2,- Би трябвало да е вакуум регулатор за делко - 5 кинта
3,- Спирачни маркучи - 5 кинта
6,- Гарнитурки някакви, гледам едните са 7 - явно за някакъв много мощен 7 цилиндров двигател + още 4 за по-маломощен - 5-ка
8,- Казани (не за ракия) - неква 2-ка
11,- Реле ориджиналдъ - 8-ми номер
12,- Ремък 2 лева
13,- Фаталната стока: ГОРИВЕН ФИЛТЪР!!! - 10 кинта (Абе не ми се продава и това си е) все пак за първи път се произвежда в тая страна
14,- Съединението прави силата - 15 кинта
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!