Автор Тема: Skoda Felicia Cabrio - Спасена от скрапа  (Прочетена 4088 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 21, 2011, 12:32:07
Прочетена 4088 пъти

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
Здравейте,
спасих още една хубавица. Тази вече е напълно комплектна и с доста части.
Поне ше имам от къде да гледам, какво ми липсва за другата.
Качвам малко снимки.
« Последна редакция: Декември 27, 2012, 12:15:18 от dido1903 »
0888318110 Людмил

Май 21, 2011, 12:34:45
Отговор #1

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
и още малко снимки.
Вътре не съм я снимал, че е има много оси, като ги излекувам да не жилят ще направя още снимки.
Поздрави на всички и весели празници.
0888318110 Людмил

Май 21, 2011, 13:26:55
Отговор #2

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Браво!Оказва се ,че у нас има все още доста такива хубавици.Успех във възстановяването и на двете.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Май 22, 2011, 18:57:24
Отговор #3

Неактивен m_g

  • Публикации: 1123
  • ГАЗ М21, ГАЗ 3102, Варшава 223, ВАЗ 2101, Ниса 522
Охоо! Взел си кремиковската! Браво! Мислех, че така ще си отиде. Като знам каква зла бабичка я пазеше... Изглежда годна за възстановяване. Успех!!! В подобно състояние е и онази Фелиция в Разград, но май е зле откъм документи.

Май 23, 2011, 13:13:21
Отговор #4

Неактивен Liusi purata

  • Публикации: 71
Здравей,
да от там е. Заведе ме един приятел при човека и не устоя на предложението. :) Разплакаха се хората, даже и злата бабичка, дето и викаш, като я товарехме на платформата.  Но по-добре да я прибера, от колкото да се скапе. Ще и дойде реда и на нея.
От към документи е чук.
Сега за шкодата, много по зле е от първата ми. Първата е изгнила, но не е удряна и не е кърпена, което е +, щото кърпено, кърпено и пак кърпено и вече му се губи края на размерите. Тази кремиковската е и изгнила и кърпена няколко пъти и е удряна от всякъде. Даже, като застанеш зад нея отзад виси на една страна, ама не от окачването ами така е направена, крива.
Поне е комплекта от към гюрук и механизмите за кабриото. Ламарините не са проблем, те се правят а и в Чехия ги има, още ги правят. Проблема е, че Чехите не признават друго плащане  освен банков превод. Тоя банков превод обаче, струва скъпо. Направих си експеримент да купя някакви дребни части от "Паргос" за 67евра. Банката поиска 40 евро такса превод, луда работа. Пиша на чеха да измисли друг вид плащане, кредитна карта, пей-пал, дебитна карта, ама нищо не отговаря, а има интернет магазин. Прави се на луд или имат проблем с такова плащане. Може да им е скъпо да го направят. Та, ще трябва да търся познат в Чехия, да им кажа какво ми трябва, да го купят и да ми ги пращат нещата на по малко, в зависимост от работата.
Свързах се с още една чешка фирма дето шият гюруците. Обявиха ми цена за цялата тапицерия на колата, от стелките до гюрука с липсващите части 2000евра, и в тоя ред на мисли, трябва ми една шкода за донор. Така ще направя и двете.
Липсващите ми части са седалки, тапицерии, машинки за стъкла, фарове, стопове, мигачи, брони, едно оригинално кормило. На първото ми кабрио - там няма нищо, там съм от нулата, цяло оборудване ми трябва.
Колега, питай за тази от Разград, така както е без документи и пиши на лично, моля. Трябва ми за части.
Поздрави на всички.
0888318110 Людмил

Май 23, 2011, 13:44:37
Отговор #5

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Октавия като донор няма ли да ти свърши някаква работа.Има ги много и се продават за дребни пари.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.