Автор Тема: Проблем с форума :)  (Прочетена 94074 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Октомври 31, 2020, 11:19:59
Отговор #190

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Вижда се прикачената от теб. Ще помоля Ит админа да провери.

Октомври 31, 2020, 22:26:56
Отговор #191

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Вижда се прикачената от теб. Ще помоля Ит админа да провери.

Пуснах нет на лаптопа от телефона си и се оказа че всичко е ОК , явно е доставчика на нет до троянското село........

Ноември 02, 2020, 12:21:28
Отговор #192

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
При кликане на форума за да се зареди страницата иска Кепча, това само на мен ли е или и на други?  След проверка от Кепча форума се зарежда но нито една снимка от нито една тема не се отварят.

Пускам снимка , марак да не знам дали се вижда от други , аз не я виждам
Да не си на някакъв vpn? това с кепчата е автоматична защита и е извън наш контрол. Възможно е да ти е искало captcha и на pichost.name и затова да не излизат прикачените снимки (тъй като са на друг домейн, който също не можеш да отвориш преди да мине проверката)

А да сега видях че си писал за троянското село :) Не му е много чиста работата щот са му сложили мрежата в "съмнителни" :D може да идва кофти трафик от някой негов клиент и той да не съумява да го хване навреме (или не му пука)

Ноември 02, 2020, 21:26:32
Отговор #193

Неактивен fokke

  • Публикации: 1063
    • fokkerc.com
Да хванах, че проблема е локален след като пуснах нет от телефона си и с него нямаше никакви драми. Като цяло се учудих доста за тоя кепча що ми излиза, но се локализира проблема , ако може да се каже това проблем ......

ПС: Не , за хоста не ми иска кеча и си качих снимката , но не я виждах , дори и линк не се появи :)))

Декември 16, 2020, 23:07:06
Отговор #194

Активен USfan

  • Публикации: 10811
И аз да споделя проблем с Пикхоста, днес се пробвах да кача снимки, ама блокира.

Искаше ми паролата, аз обаче, нормално, съм я забравил.
Съответно, хоста ми поиска и-майл, или ник-име по Фурема.
Дадох си ника- УСфан, и и-мейл, и писаха че ще получа нещо по и-майла, или в спама секцията му.
Проверих и в спама, ама няма никакъв и-мейл от Пикхоста с нова парола, или каквото е там.

Декември 24, 2020, 22:18:03
Отговор #195

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Благодаря за сигнала! Ще проверим случаят!

145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Декември 24, 2020, 22:28:38
Отговор #196

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Благодаря за сигнала! Ще проверим случаят!

А, благодаря. засега вече няма проблеми, от няколко дена отново си влизам лесно с Ника в Пикхоста.

Честита Коледа на всички, с най-хубави пожелания за повече ретропреживявания с любимите ви автомобили, през 2021 година. :)

И лек куиз от мен, може ли да познаете в тази безснежна Коледа, кой и къде е този площад...


Юли 08, 2021, 17:54:17
Отговор #197

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Не съм компютърен гений и не съм по 24/7 в интернет пространството но за толкова години откакто съм потребител на този форум мога да преброя на пръстите на едната си ръка да е имало проблеми тук (и те са били за кратко).
Значи хората поддържащи тази платформа си гледат добре работата :)
retrobs.com

Юли 08, 2021, 23:01:19
Отговор #198

Неактивен qwerty95

  • Публикации: 188
За толкова години четене на форуми, за пръв път виждам уважаван колега ей така изневиделица в раздел за проблеми във форум да публикува такова позитивно и абсолютно отговарящо на истината мнение. Напълно подкрепям!  :)  :)  :)

Октомври 07, 2021, 00:40:08
Отговор #199

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012
pichost.name се счупи при последния ъпдейт. досега не беше правило такива проблеми, но явно за всичко си има първи път. Благодаря за търпението, докато измислим как да го възстановим :)

Aw, snap! Internal Server Error [debug @ print,error_log] - https://chv.to/v3debug

** errorId #01b5c499aa80f83a **
>> ParseError [0]: syntax error, unexpected '='
At /lib/G/classes/class.gettext.php:406

edit:

След кратко обследване установих че са добавили следния оператор във php 7.4 (който ние не ползваме):

$msgstr ??= null;
общо взето това e кратък запис на:

$msgstr = $msgstr ?? null;
просто ще го променя на ръка, но за в бъдеще явно ще трябва да се измисли друга схема на хостване на форума и pichost от настоящата тъй като това тепърва ще прави проблеми.
« Последна редакция: Октомври 07, 2021, 01:08:33 от admin »