Автор Тема: Руководство употребьi за разни возила  (Прочетена 2052 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 25, 2017, 11:31:52
Прочетена 2052 пъти

Неактивен venko

  • Публикации: 31
Реших, че вече няма да приспивам децата със следните книжки и за това ги пускам на народонаселението да си приспива то техните дечица с тези занимателни четива. Книжките са оригинални от всякъде и много полезни за възпитанието на младото поколение.
Първият сборник с чудесни приказки е за едни главни герои дето са се пръкнали на белия свят през далечната 1976-та година. 

Втория избор падна на един роман написан от чичко Чилтън в който действието се развива между 1993 и 1997-ма година с главни герои момченцата Фордчо, Крайслерчо дето после си смени името на Фиатчо и Джиемчо.

Сега, последно за днес е стихотворението за покорителя на женски сърца, непослушника от Еспански произход ЕлКамино! В тази стихосбирка са събрани всичките му подвизи - като се почне от 59-та, та чак до 87-ма.


Сега някои от вас ще се сетят да попитат как аджеба могат да влезнат във владение на тези разкошотии. Веднага ще дам изчерпателен отговор. Нещата се намират У София, телефона е 0878 655 222 Венко.
Други нетърпеливи ще искат да знаят срещу колко сребърника бих се разделил с тях. И на тях ще им отговоря на мига.
За първия сборник с приказки от 1976-та бих взел на драго сърце едни 30 сребърника.
За втория роман от средата на 90-те бих прибрал 50-те сребърника, които някои от вас ще задели за да възстанови пълното семейно щастие.
И за третата тъй изчерпателна стихосбирка няма да се обидя да прибера в джобчето едни други 30 сребърника.
Утре ще продължим със станалите вече излишни на мен разни други приказчици.
Да ви е сладко!
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!

Октомври 27, 2017, 16:20:47
Отговор #1

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
За Крайслерчо нямаш ли за по-младите набори от началото на новия век? Знам, че не са класика затова питам, щото може и нарочно да не си ги споменал тук.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 28, 2017, 04:29:55
Отговор #2

Неактивен venko

  • Публикации: 31
За Крайслерчо нямаш ли за по-младите набори от началото на новия век? Знам, че не са класика затова питам, щото може и нарочно да не си ги споменал тук.
Дет се вика: цък, цък - язък!
НЕМА!
Така и така днес вече сме почнали деня по италиански с тоз разкошен бранд Фиат, та си рекох - я да фана да наметкам още някое хумористично произведение.
Ето тук ми се намира директно от създателите на вестник Стършел още един хумористичен роман, който се отнася за подвизите на Генерал Врангел през периода 1987-1994.

Доста приятна книжка специално създадена за тези които ги мързи да четат и предпочитат да си гледкат картинки всякакви.
Който не е задоволен от малката хумореска, ще се опитам да му предложа един по-дебел том съдържащ пълно описание на извършените подвизи и щуротии на грандиозния батко написан през лето господне 1994.
 
Всичкия тоя фиатски тънък и съответно дебелашки хумор се надявам да зарадват любителите на веселите изживявания.
Генерал Врангел като една видна историческа личност от не чак до там близкото минало се очаква да донесе на хазната неговия си дял от 30 сребърника, а ОНЯ ГОЛЕМИЯ да не се скъпи и да приготвя 50-ката дето най-много му отива на осанката.
За днес - толкова!
Тия дни очаквайте да ви запозная с изтънчения вкус на най-добрия автор на ред нек културата.
Уважаема Тъщо, моля не ме учи как да възпитавам децата си! Аз живея с едно от твоите и изобщо не съм доволен от резултата!