Общи форуми > Общ технически

Проблем със страничните огледала за Волга ГАЗ - 24

(1/2) > >>

Volgadjija:
Здравейте, колеги! Наскоро се натъкнах на един доста интересен проблем, свързан с основата на страничното ляво (съответно дясно) огледало на автомобил Волга ГАЗ-24. Става дума за това, дали е възможно завъртане на самата стойка на огледало посредством развиване на болта отпред и ако да, някой да ми обясни как точно става. На снимките по-долу се вижда конкретно какво имам предвид. Ще помоля да пишат по темата или пък на мен лично по ЛС запознати хора по въпроса, които са се занимавали с Волга ГАЗ - 24 второ поколение (1979г.). Предварително благодаря за предоставената информация!

fokke:
Няма десни хромирани огледала за Газ 24
На  втората снимка е снимано лявото огледало по подвеждащ начин така че да мине за дясно и да се продаде !

Има комплекти огледала  ляво и дясно  но не са никел и  са общо за  соц автомобили
Има вариянт да се ползва дясно огледало от комби , но то седи по-напред  на предния калник и е различно

fifobradata:

--- Цитат на: fokke в Ноември 10, 2017, 23:27:57 ---...
На  втората снимка е снимано лявото огледало по подвеждащ начин така че да мине за дясно и да се продаде !

...

--- Край на цитат ---
Огледалото не е осово симетрично, и не виждам как ще стане това, освен ако не е обърнат образа. Огледални са. :))

fokke:
Двете огледала са леви !

fifobradata:

--- Цитат на: fokke в Ноември 10, 2017, 23:27:57 ---Няма десни хромирани огледала за Газ 24
...

--- Край на цитат ---
http://www.ladausa.net/forum/viewtopic.php?p=26346&sid=e6d0ff8e6db5568e09383503d324ff4e

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия