Автор Тема: Национална програма на ретро мероприятията в България сезон 2018 г.  (Прочетена 25302 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 10, 2018, 16:56:16
Отговор #40

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Да,ето я от общината:

http://www.blgmun.com/news4050/blagoevgrad-e-domakin-na-XV-retro-parad.html

Благоевград е домакин на XV Ретро парад

   Община  Благоевград  е домакин на  XV  Ретро парад.  Инициативата ще се проведе на 12 и 13 май/ събота и неделя/ , като любителите на ретро автомобилите ще могат да се насладят на изложението на площад „Македония“. Началото на програмата ще бъде поставено в 10:30 часа, когато жители и гости на Благоевград ще имат възможността да разгледат отблизо уникални ретро автомобили и мотоциклети от цялата страна.

Ретро парадът е организиран от автомобилен и мотоциклетен ретро клуб „Пирин“, с подкрепата на Община Благоевград.

По време на парада ще бъдат показани десетки моторни-превозни средства, символ на класа, носеща духа на времето, в което са произведени, но запазени, реставрирани и  по-атрактивни.

  Ретро парадът се провежда за поредна година в областния център, като Община Благоевград превърна изложението в традиция за града.

Май 10, 2018, 17:01:13
Отговор #41

Неактивен Роби

  • Публикации: 90
Благодаря ти , това вече го бях прочел , но е много общо няма конкретно нищо освен начален час .

Май 10, 2018, 17:06:35
Отговор #42

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
На 12.05.2018г.


10.00 – 12.30 – ПЛОЩАД „ МАКЕДОНИЯ“ БЛАГОЕВГРАД

12.30 – ПОТЕГЛЯНЕ В ПОСОКА ГР.СИМИТЛИ

13.00 – 14.30 – ПЛОЩАД ПРЕД ОБЩИНА СИМИТЛИ

14.30 – ПОТЕГЛЯНЕ В ПОСОКА ГР. БАНСКО

15.00 – 17.30 – ПЛОЩАД ГРАД БАНСКО /НАГРАЖДАВАНЕ/


17.30  - 10.00  на 13.05 – ПАРКИРАНЕ НА АВТОМОБИЛИТЕ ПРЕД ХОТЕЛ „БАНСКО СПА И ХОЛИДЕЙС“

Май 10, 2018, 22:30:50
Отговор #43

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Напоследък ми прави впечатление, че за някои мероприятия не се намира никаква информация. Разбираме, че са се случили от медиите след като са се случили, пример Македонското.
Не знам какви са причините, мога само да гадая. Правят се разни работи апокрифно, един вид дано другите не разберат. Защо всеки път хората трябва да питат, с ченгел да се вадят думите ли, що ли?
Аз отдавна се отказах да ходя да парадирам, ама ето, има желаещи, защо се крие информация?
we all have wings, but some of us don't know why

Май 10, 2018, 23:05:16
Отговор #44

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1873
Свилене, проблема е в това, че част от организаторите не ползват социални мрежи а разчитат на личен контакт, или телефонна връзка с участниците. Правенето на събитие изисква време и ресурс. Който има желание прави тема тук или събитие във фейса, но освен да го направиш, трябва и обратна връзка, и точно тук е проблема. Така си го обяснявам аз. Ще ти дам пример с парада в Китен. Вкаран е в календара, има го на плаката, но след това е отменен. 99% от хората притежаващи календара знаят, че ще го има, а само един % знаят, че няма да се проведе, защото са го прочели тук. Календара е меродавен, защото е издаден от БАК РЕТРО и е гласувано като събитие. Това е.  ;)
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Май 11, 2018, 09:29:26
Отговор #45

Неактивен Роби

  • Публикации: 90
Най после хубава точна информация .

Май 11, 2018, 09:35:19
Отговор #46

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Влади, аз разбирам, че организаторите са супер-дупер ангажирани и нито могат нито искат да пуснат едно съобщение тук или във фейса, ама как тогава разбират хората, че ще има мероприятие? Сигурно по телефона, което отнема много повече време. Една от основните функции на форума е да се споделя информация за събори и паради, а в същото време излиза, че организаторите не желаят да споделят такава информация. То е ясно, че не можеш да ги задължиш, но когато си говорим за повече публичност, реклама, тв отразяване и др. оставам в потрес. Как искат да добият повече популярност??? Твърде малко са като тебе и Боби, които активно рекламират мероприятията си и тук, във форума. Може би управата трябва да напомни на организаторите на събития, че форумът съществува и е бая жив, за разлика от повечето "маркови" форуми.
we all have wings, but some of us don't know why

Май 11, 2018, 10:54:26
Отговор #47

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1798
Привет колеги, да допълня мнението на Влади. От доста време има практика ретро клуб организиращ определено събитие да изпраща информация до председателите на други клубове, като се разчита те самите да уведомяват членовете си. Доколкото си спомням БАК Ретро качваше информация на страницата си поне до миналата година, но сега вече не. Ако забележите повечето теми тук във форума, за събития без инфо, са започнати от Ники Корудерлиев и напоследък от Влади. Аз лично предпочитам оповестяване тук във форума. 

Май 14, 2018, 08:49:19
Отговор #48

Неактивен fifo

  • Публикации: 1141
Във фейса излезе информация за парада в Ботевград - 26.05.2018

https://www.facebook.com/142853412453688/photos/gm.424202011340038/1992551724150505/?type=3&theater

we all have wings, but some of us don't know why

Юли 20, 2018, 13:53:29
Отговор #49

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7173
За сведение на зрителите - ретро парад Банкя започва утре /21.07/ от 10.30 ч. на площада в с. Иваняне, оттам колите потеглят на обиколка из гр. Банкя, след което ще бъдат изложени в центъра на града, вероятно на същото място като миналата година - парк Ротонда.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.