Автомобили > На изток от Желязната завеса

Шкода 130РС - реплика

<< < (66/66)

75 turbodelta:
Браво за класирането , страхотно сте си изкарали , но ти трябват повече тренировки  8))

to6ko_opc:
Сега като видях,в тази тема не съм писал от миналогодишния Класик рейсинг.То и реално нямаше и какво да пиша,имах едно състезание септември месец Дракон спийд къп в клас 1400,но там колите са много сериозни и съвремени,първия е с Мазда РХ8 с ванкеловия си двигател и заводски е 250к.с.,който по кубутура го водят 1400.Няколко  Хонди Сивик и ФВ Полота 2000 г и Форд Пума,там старата техника неможе да се пребори за челната тройка,но поне взех 5-то място.След това състезание я заземих и я събудих миналата седмица преди Класик Рейсинга.Съботния ден на Класика  имахме проблеми със на жената колата по пътя,оправих ги,но отидохме на пистата късно,за тренировките.И там почнаха проблемите с Шкодата,нямам и една завършена сесия на собствен ход,колата гаснееше като взема рязко десните завой,след това запалва с триста зора и  пак така.Бях се видял в чудо.Сезона 2023-та съм я карал 3 пъти на пистата и нямаше никакви проблеми,вървеше си жестоко.И така завърши съботния ден,без да се останови какво и е.Неделя за състезанието отидох рано на пистата,за да продължа да търся проблема,запалих я без проблем работи една минута и огасна,отначало си помислих,че се е одавила,от гориво,вдигнах капака,и видях странно омасляване покрай бобината, нямаше искра от нея.Звънах на приятели Шкодажий от Пловдив,който щяха да идват да гледат състезанието, да донесат бобина.Докато дойдът отървах първия манш,но имаше още 3.Дойдоха малко преди 2-рия манш с цели 3 бобини,който за съжаление се оказаха изгорели,вече се бях отчаял,когато моя приятел Тодор Пецанов,който участва на състезанието със неговата Шкода 135 и сме в един клас,ми каза,адаш да изкарам и този манш и вземай моята бобина.Така и стана колата побесня,никакво прекъсване по завойте.И така успях да взема 2-ро място в класа.Искам да благодаря на Адаша отново за бобината,който освен,че ми е добър приятел и излезе и голям спортсмен,защото реално той беше 3ти,ако аз не очаствах и щеше той да е на стълбицата,вместо мен.




Със семейството

И с адаша

to6ko_opc:
И един  он борд от състезанието
&t=4s

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия