Автор Тема: Opel Rekord Olympia P1 1700 1958-59 - молба за малко помощ  (Прочетена 3810 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 19, 2018, 19:04:04
Отговор #10

Неактивен mds

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Не съм споменала да - на 60 км от София

Януари 19, 2018, 19:05:22
Отговор #11

Неактивен mds

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
За мен е нерентабилно да се реставрира въпросният екземпляр. Ако искате да го продадете на някой който да опита да спаси конкретния автомобил или да го ползва за донор, цената е както каза някой нагоре около 1000 лв. Все още излизат запазени екземпляри от разни гаражи които дори и за двойна-тройна цена, биха стъпили в пъти по-евтино в краен готов вид.
Предполагам допълнителните резервни части биха се продавали на по-висока цена отделно от колата

Януари 19, 2018, 19:17:14
Отговор #12

Неактивен 30e

• Публикации: 479
    • http://opelclub.bg/
Допълнителните части биха зарадвали някой, който би се захванал да я прави... Ако изобщо би се намерил ентусиаст с много време и пари за този "гнилоч".

Пс: Не е лошо да се отвори една тема за това кой колко буса непотребни железа е получил " бонус" към покупката на подобни мравуняци.

Не се обиждайте просто съм реалист с н на брой скрапове.
« Последна редакция: Януари 19, 2018, 19:20:26 от 30e »
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Януари 19, 2018, 20:25:25
Отговор #13

Неактивен немо

• Публикации: 787
За мен е нерентабилно да се реставрира въпросният екземпляр. Ако искате да го продадете на някой който да опита да спаси конкретния автомобил или да го ползва за донор, цената е както каза някой нагоре около 1000 лв. Все още излизат запазени екземпляри от разни гаражи които дори и за двойна-тройна цена, биха стъпили в пъти по-евтино в краен готов вид.
+1
Прекалено масов модел.

Януари 19, 2018, 21:51:58
Отговор #14

Неактивен buhalab olimpia

• Публикации: 68
Много масов днес се разминах с 5 такива даже бяха повече. :)

Януари 19, 2018, 23:11:34
Отговор #15

Неактивен SPEARHEAD

• Публикации: 472
 Мога да пиша много дълго за този модел и конкретно за вашата кола, но няма полза. Този Опел никога няма да се продаде в България. Ако се стигне до евентуална сделка, ще става въпрос за някаква трицифрена сума а тя едва ли би помогнала на семейството. Тази история с колата ме накара да се замисля какво ще се случи с моите коли, когато вече ме няма. Не се занимавайте с никакви обяви и огледи, на които ще ви предлагат 50лв над цената на вторични.... Просто направете един обикновен навес над колата и лека профилактика на двигателя за да може да го палите поне веднъж месечно. Пиите си кафе или бира на капака и си спомнете за някой хубав момент с Опела....аз поне така бих направил.

Януари 20, 2018, 09:53:37
Отговор #16

Неактивен немо

• Публикации: 787
Много масов днес се разминах с 5 такива даже бяха повече. :)
Модел,произведен в близо 900 000 бр. го наричам прекалено масов,още повече,че няма някакъв култов статус като Опел Манта или Форд Мустанг примерно.....

Януари 20, 2018, 10:51:34
Отговор #17

Неактивен oldrat

• Публикации: 655
  • beep beep
    • Renault 4F6
Ако е спряна около 2000г ,значи 17+ годинки на трупчета... :'(   
И аз съм безумен оптимист ,щото се захванах от две купчини ръжда да правя кола ,ама тука си трябва откровено луд. Не му съдирайте кожата ако се намери такъв. Успех и дано бъде спасен опела.

Януари 20, 2018, 11:06:07
Отговор #18

Неактивен 30e

• Публикации: 479
    • http://opelclub.bg/
От няколко месеца се върти тази обява. Видно изкърпен, боядисан с нови табели.

https://m.cars.bg/offer/c2381892
Fuck the Coca, Fuck the Pizza, all we need is six v redica - powered by Fanatic

Януари 20, 2018, 13:18:51
Отговор #19

Неактивен USfan

• Публикации: 6743
Модел,произведен в близо 900 000 бр. го наричам прекалено масов,още повече,че няма някакъв култов статус като Опел Манта или Форд Мустанг примерно.....

Да, при тиа ранни Р-та, може и да е правен с 2 врати седана, в повече броики от 4-вратката.

3а Рекорд моделите от 50-те, лек теоретичен бонус на цена на кола в такава кондициа би имало, ако е лукс-версиа с 4 врати, фалтдах, и редките Олимат предавки.
Но конкретната кола не е такава, така че кои колкото даде, е максималното което може да се очаква.