Автор Тема: Кой, кой е... представете се!  (Прочетена 195521 пъти)

0 Потребители и 4 Гости преглежда(т) тази тема.

Февруари 27, 2012, 09:53:26
Отговор #110

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Ето ме и мен!... Може да пусна и някоя и друга тема :)

Добре дошъл! Някоя и друга тема би било доста интересно, прочитайки с какво се занимаваш.
Поздрави за смелостта да си следваш мечтата и да работиш това, което ти доставя удоволствие!

Март 12, 2012, 16:31:55
Отговор #111

Неактивен 1300

  • Публикации: 85
Здравейте,колеги.Казвам се Йоан Горбанов,на 18г. от Стара Загора.Уча телекомуникационни ситеми в Гимназия по електроника „Джон Атанасов“ Стара Загора.Голям почитател на старата социалистическа техника.Имам една лично моя бежава Лада 1300 и една червена Лада 1200S като червената само поддържам,а роднините ми трошат,но това в друга тема.Обичам да се занимавам с колекциониране на мащабни автомобилни модели,да ремонтирам автомобилите,да пътувам и да пиивам биричка на хубави места из България.
„1300“ since 1979

Март 21, 2012, 17:53:35
Отговор #112

Неактивен Mirka7a

  • Публикации: 86
    • Клуб Москвич България
Гледам, че не съм се отбелязал тук. За тези които не ме знаят казвам се Мирослав на 20г от Габрово съм, през седмицата в Студ. град. Завършил съм ПМГ информатика сега уча в ТУ София 2ри курс Транспортна техника и технологии. От 8ми клас започнах да се занимавам с моторетки, в последствие с автомобили и всякакви други щуротии с ДВГ като хоби. Ако някой има нужда от помощ в района на София или Габрово може да се обажда :)


А това са двете машини които ми заемат свободното време :)

Март 25, 2012, 15:27:18
Отговор #113

Неактивен randity

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Здравейте !
Казвам се Велизар, на 17 години, от София. Любител на ретро автомобилите, както и върл фен на BMW /някои може да ме знаят от BMW форума/. Ще ми бъде приятно да съм част от тази общност на класическите автомобили в България.
Ето ме и мен  :)) :

Април 28, 2012, 19:30:24
Отговор #114

Неактивен Shark_LX

  • Публикации: 28
  • 1989 Nissan 200SX S13
Здравейте на всички!

Да се представя и аз официално... Казвам си Иво, на 34 години от Варна. Занимавам се предимно с нисани.  :)
Голям фен съм на японските машини, пърформънс колите, класните йънгтаймери, както и ретро автомобилите. Тъй като и двете ми бараки вече прескочиха 20-те,
реших да се ориентирам насам :)

Април 28, 2012, 21:04:40
Отговор #115

Неактивен skodko

  • Публикации: 1014
Отдавна ти следя темата в Нисан форума. Много ме кефи Нисана. А другата кола каква е?

Април 28, 2012, 22:34:43
Отговор #116

Неактивен Shark_LX

  • Публикации: 28
  • 1989 Nissan 200SX S13
Пак нисан, пак стар, ама малолитражка - съни N14 1.4 LX

Май 10, 2012, 10:32:49
Отговор #117

Неактивен Пинтев

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Привет на всички.Аз съм Антон Пинтев от София.


Юни 12, 2012, 15:35:10
Отговор #118

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Айде и аз да пиша тук :) въпреки че съм регнат във форума от доста време вече но в интерес на истината видях твърде късно тая тема както и да е казвам се Христо Георгиев от София Град съм на 31 години от както се помня съм влюбен в Американската автомобилна индустрия което ще рече  1995-г. Първата машина която ми взе акъла от зад океана беше Форд Мустанг от 1965г. ех какви времена бяха :) роден съм 1981-ва година.
На 12 годишна възраст зглобих първият ми "мотор" който беше естествено Балкан МК50 добре позната машинка на всички ни хаха беше збирщайн но си го направих сам такаче до ден днешен се гордея с това си постижение жалко че нямам негови снимки да ви покажа защото вече го няма при мен за съжаление откраднаха го от къщата ни на село :(

В момента притежавам автомобил който не представлява интерес но се пак ще го споделя с вас както правят всички тук по традиция ;) а именно Опел Астра 2000 г. 1,6 кубика 101 коня 4 врати харчи сравнително малко и е перфектна за градския натоварен живот.

Имал съм и други автомобили който влизат в раздела Йангтаимери: Опел Астра 1993г. Хечбег и Лада 1600 от 1988-ма година, тая Лада ме радваше адски много за мен това е най-доброто от соц лагера :) издръжлива на дупки, задвижвана от задните колела също така изглеждаща добре визуално  O0

П.П. Ето я и моята каляска на тоя етап :)











Аз съм в дясно на последната снимка :)
Classic Cars

Август 05, 2012, 21:10:47
Отговор #119

Неактивен Gregor Samsa

  • Публикации: 124
    • Vintage Goggles
Gregor Samsa или иначе казано Георги Иванов. Роден през все по-отдалечаващата се 1987 година.

В началото на 90-те, вече бях готов да се кача на две колела, пък били те задвижвани и от педали.За добро или за лошо, баща ми беше машинен инженер в предприятие, където изхвърляха вътромерите на боклука и чакаха да дойдат камионите за скрап, a майка ми преподавател по физика в техникум.

Та на тавана ни се въргаляха всякакви велосипедни части, събирани от баща ми. Това беше и първия ми досег с механиката.Следващите години покарах няколко балканчета "пони", колело с полска рамка, удивително приличаща на Schwinn Stingray, руски турист с тънки гуми, 4 скорости и уникална боя металик, убиецът на всички подрастващи велосипедисти в Тервел.

През това време баща ми вече беше започнал да разказва истории за старите мотоциклетите - Иж, Балкан, MZ, Jawa, AWO, Panonia... Тогава Awo Touren беше издигнат в култ от детския ми ум и не вярвах, че някога ще мога да се добера до такава машина.



Малко по-късно във времето сглобихме и първия ми мотоциклет - MZ ES150. Той беше пръснат в чували за десетина години и явно хлапашкият ми ентусиазъм се превърна в катализатор за баща ми да се върне към мотоциклетите.От тогава различни машини ни минаха през ръцете, като се стараем винаги да има по нещо за човъркане в гаража.









За съжаление през годините все се случва така, че съм далеч от механиката.Завърших езикова гимназия вместо техникум, след това завърших "Компютърни системи и технологии", вместо ДВГ в ТУ-Варна.

Понастоящем си изкарвам прехраната като програмист във Варна. А досегът ми до класическите машини, напоследък, почти се ограничи до прелистването на стари книжки и pdf файлове.


C'est la vie ...

« Последна редакция: Август 05, 2012, 21:24:18 от Gregor Samsa »