Автор Тема: Кой, кой е... представете се!  (Прочетена 195397 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 14, 2014, 22:27:02
Отговор #160

Неактивен slavkov_e21

  • Публикации: 45
  • BMW 316 e21
Здравейте, аз съм Ангел на 18г. от Ловеч. Запален съм по автомобилите от както се помня. Почти от толкова, БМВ-тата са ми в кръвта и тази диагноза е неизлечима  :D .. Имам БМВ е21 '81 ( http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=5653.0 ).. Имам и БМВ е36, но то още не е за този форум  :D, та ето ме и мен




Поздрави  :)

Август 28, 2014, 10:09:15
Отговор #161

Неактивен divaneto

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте
Казвам се Александър и съм от Козлодуй. Студент съм ВТУ София карам през повечето време нисан силвия '86та единствения ми засега реставраторски проект е симсон ср2е



А съм помогнал на много тъй като се занимавам с прахово боядисване  песакоструйни услуги.

Август 28, 2014, 15:46:51
Отговор #162

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Сашо здравей ! Ако си фен на японското покрай тази красавица силвия ,може да ни пратиш снимки на машината на   JDM Classics Bulgaria във фейса :))

https://www.facebook.com/JDMClassicsBG?ref=bookmarks

Август 28, 2014, 19:38:15
Отговор #163

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1598
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
тука не съм писал май :) казвам се Мартин, на 28 години, занимавам се с коли - до 2011-та бях в Мерцедес- Балкан Стар, оттогава досега с една пауза продавам Грейт Уол автомобилите :)

имам два проекта на лични тунинговани коли, един сме правили на приятел, както и два мотоциклета :)  в момента си правя по малко волвото, но то е ново за тоя форум :)

Септември 03, 2014, 21:11:35
Отговор #164

Неактивен ilian

  • Публикации: 195
Здравейте всички колеги, обхванати от страстта към към истинските коли :). Казвам се Илиан. Живея в гр. Земен Пернишка област. От доста време следя форума и чета с интерес всички, които сте "напред с материала". Притежавам един Полски фиат125р, който го закупих миналата година и доста поработвам по него. Манията са ми тези коли. Писал съм до Мартин /Механджията/ два, три пъти абв-то.

Октомври 13, 2014, 19:02:49
Отговор #165

Неактивен R5

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Здравейте! Чета тук от около година, и като цяло повече имам да чета и слушам, отколкото да говоря по темата "Класически автомобили". Лаик съм по техническата част, но обичам да карам и автомобилите ме вълнуват. Имам Renault 5 от 1989-та в сравнително добро състояние, иначе ежедневката ми е Renault Laguna 96 (pre-facelift) комби (но тук едва ли ще я споменавам често). Харесват ми JDM колите. Поздрави на всички!

Март 04, 2015, 11:05:54
Отговор #166

Неактивен Scuderia_Abarth

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Здравейте на всички, искам да се представя. Казвам се Александър, занимавам се с малки италиански коли, най- популярната от които е тази на снимките. С радост бих помогнал на хора, които също се занимават.
 Поздрави!

Март 04, 2015, 11:10:08
Отговор #167

Неактивен Scuderia_Abarth

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Още снимки:


Май 18, 2016, 02:15:27
Отговор #168

Неактивен nikolai331

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 2
Здравейте, нов съм във вашия форум... Но искам да се представя...
Казвам се Николай Кацаров, занимавам се с дърводелство, мебели, дограма и т.н.
Имам хоби, понякога може да го нарека и начин за допълнителен доход... Нумизматика, всякакви антикварни вещи предмети и т.н.
Идеята ми е... попадат ми интересни части за "ретро" автомобили, мотори и колела...
Ще се радвам да помогна на вас, хората с желание да направят от нищо нещо...
Ще пускам обяви със стари части, не знайни за мен от какви автомобили, на разумни цени...
е... Цената за един е добра, за друг лоша...Но... Пазар голям!

"Боклука за един, е богатство за друг"

Май 18, 2016, 07:05:37
Отговор #169

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Добре дошъл!
В автомобилостроенето от началото на миналия век се е използвало доста дърво ... така,че можеш да бъдеш полезен с уменията и машините които притежаваш.
Успех!
retrobs.com