Автор Тема: Кой, кой е... представете се!  (Прочетена 195634 пъти)

0 Потребители и 5 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 28, 2011, 21:30:37
Отговор #70

Неактивен mercedes-230-e

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
здравейте
току що открих вашият сайт и веднага се регнах.
ще ви пратя и снимка гледам че е нормално.
падам си по ретрото и мисля че ще намеря много приятели. от софия съм на 41.
имам автомобил-мерцедес от 1987 май още не е ретро ама е толко здрав че че след 20 години ще е.
засега наздраве......

Април 29, 2011, 20:49:51
Отговор #71

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Росен Колев - 1979-та. Притежавам (все още) Skoda 440 -1958-ma, 1000 MB - 1967-ma и 120 L - 1990-та:






Май 01, 2011, 03:49:49
Отговор #72

Неактивен admin

  • _sys
  • Публикации: 1012


Даниел. :)
Системен администратор на свободна практика, почитател на бирата, гравитацията и атмосферната електронна музика :)
« Последна редакция: Май 23, 2011, 00:00:52 от afx »

Юни 11, 2011, 14:11:21
Отговор #73

Неактивен kim_ko

  • Публикации: 69
    • Bulgarian Hoodride Community
Да кажа и аз едно "Здрасти!"  O0

Казвам се Кристиян, на 20 години, от Своге. Студент съм - специалност Маркетинг. Колите (ретро) са ми хоби и едно от любимите занимания. Също така се занимавам и с графичен и уеб дизайн. Създател и главен админ съм в един друг авто форум за ръждиви коли, но няма да казвам име, за да не го сметнете за реклама.

Ето ме мен с моята некласическа кола


А това е моята ретро играчка:

"Само смелите хора дръзват да живеят различно! Другите просто се сливат с тълпата."

Юли 06, 2011, 11:23:19
Отговор #74

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
Здравейте официално от моя милост!
Казвам се Кирил Киранов ,на 40г,родом съм от Смолян.
По професия съм електроинжнер,тя ми е и хоби.Преподавам в Техническия колеж –Смолян към Пловдивския университет.
От 5 години се интересувам от ретро и класически автомобили.
Обичам музиката,най-вече рок и класическа ,научно-техническата
и художествена литература и кино.
Любимите ми спортове са моторните и леката атлетика.
Обичaм също ракети,самолети и хеликоптери.
Подробности-в разделите на форума! 
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Юли 06, 2011, 11:40:49
Отговор #75

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
А момчето отляво е моят навигатор и съмишленник инж.Слави Глухов. 
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Юли 14, 2011, 01:18:15
Отговор #76

Неактивен AgentStormbringer

  • Публикации: 29
  • Eнтусиаст


Eто я и моя милост: казвам се Константин, от Пловдив. Понастоящем, студувам във Варна- в колежа по Туризъм към ВИНС-а, специалност "Мениджмънт на хотели и ресторанти".
Интересите ми варират в областите свързани с: авиомоделизма, фотографията, географията, историята, спорта, музиката, киното и няма как- нали сме нация техническа- и с всичко свързано с автомобилизма.
Ако говорим за пристрастност- БМВ- ентусиаст съм, но за жалост- задочен. Защото както и при много други хора, така и при мене средствата не са много. Но е казано: "Понякога, при БМВ, ентусиазма е по- важен от средствата"!

В останалите теми ще взема участие, пак с отроче на немското автомобилостроене, но то е от друга част на Германия, от друг гигант и от далечната 71-ва. Това е Kьолнският FORD Таunus P7b 17m- който плаче за частична реставрация. Засега това е от мен  ;)
----------------------------------------------
Alfa Romeo 145 1.4TS 16V '97г.
Ford 17m (P7b) 1.8s V6 '69г.

Август 05, 2011, 19:34:41
Отговор #77

Неактивен regreed

  • Публикации: 361
  • Всеки ритник отзад е крачка напред!


Е ме те и мене. от село София съм, безделник. Обичам да рескам бирица, да ми чегърта метъл у главъта, никой да ме не закача за работа, и по цел ден да се ровим по ръждиви железа. Събирам дърти сандъци (радиоприемници). А тоя ръждел зад мене ми вози задника за сега  :)   По професия съм машинен инжинерин.

 14.10. 2016  kaffer berreits bruder

Август 29, 2011, 21:11:44
Отговор #78

Неактивен ivo pan

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте фенове.казвам се Иво, живея в Разград на 30 год. по професия съм механик и много харесвам ретро коли,но по принцип си падам по хотродите.за вмомента не претежавам ретро автомобил но работя по вапроса.иначе карам пежо 306.

Август 31, 2011, 17:07:36
Отговор #79

Неактивен classic mania

  • Публикации: 67
Здравейте на всички  :)
Казвам се Антон, на 21 години съм. Харесвам класическите американски автомобили, но за жалост не разбирам много от механика. Знам, че тук ще съм сред фенове и хора които разбират и ще науча много. Иначе имам и слабост към класическите европейски Ford-ове и по специално Capri 1969-71, дори в момента се опитвам да се сдобия с едно. Имам и други хобита, дори бих казал мании, но те са друго нещо.
My Wife Yes. My dog Maybe. My Dodge?....NEVER!