Автор Тема: Волга ГАЗ 2410 1988 - каквато искам да бъде  (Прочетена 40430 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 03, 2018, 19:46:03
Отговор #20

Неактивен wander

  • Публикации: 160
На този етап е на свинче-звънче :)

Август 07, 2018, 01:07:02
Отговор #21

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
честито, номерът е повече от готин! и е важен момент. дерзай с плановете и колата лека-полека ще стане, както я искаш!

Август 07, 2018, 10:03:47
Отговор #22

Неактивен ilian

  • Публикации: 195
Браво за номера. Като на областен управител или партиен секретар :) :) :) . Успех с колата и ще се видим по Перник.

Август 07, 2018, 21:40:40
Отговор #23

Неактивен wander

  • Публикации: 160
Благодаря за положителните отзиви, сега не ме е чак толкова яд за загубения 0240 :) Колега Илиян, щом си от Перник ще се радвам да се видим някой път. Ако не се лъжа май купих от теб преди още да си купя волгата надписите на калниците :) Иначе от както я взех си намалих автопарка от кочини-цицалки от 6 на 4 с тенденция скоро да продам още една и да остана с три: тази волга, евридейката ми и една бракувана лада. От тези шест, три бяха с всички документи,а 3 бракувани, но всички можеха да се движат. В момента статистиката е 2 в движение и две бракувани. От няколко дни обаче се чудя дали да не взема още 1 волга за донор и може да се окаже, че вместо да ги намаля-ще станат пак повече. Май ще се въздържа, въпреки,че предложението е много добро. Най-логично е да махна всичките и да си взема 1 нормална кола, но нали съм мазохист :)

Август 07, 2018, 21:44:59
Отговор #24

Активен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :)) :)) :))
"нормална кола","мазохист" ....  :)) :)) :))
retrobs.com

Август 10, 2018, 01:43:38
Отговор #25

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
винаги можеш да имаш нормална кола, ама друго си е крастата тук! :)

идея - проучи как можеш да подобриш нещо по колата на тая тема:
https://www.drive2.ru/o/b/3227601

винаги съм се кефил на рестомод коли със запазени винтидж форми и детайли, но с подобрени окачване, джанти, светлини, уреди в купето, озвучаване...

Август 10, 2018, 08:21:17
Отговор #26

Неактивен wander

  • Публикации: 160
винаги можеш да имаш нормална кола, ама друго си е крастата тук! :)
идея - проучи как можеш да подобриш нещо по колата на тая тема:
https://www.drive2.ru/o/b/3227601
винаги съм се кефил на рестомод коли със запазени винтидж форми и детайли, но с подобрени окачване, джанти, светлини, уреди в купето, озвучаване...

Прочетох коментара с голяма усмивка и изненада поради две причини: 1во защото най-малко очаквах тук някой да го предложи и второ защото преди няколко месеца се чудех много дали да купувам точно такива фарове. Колега Механджия трябва да пием по бира някой път и да поговориме, защото в някои отношения мислим в една посока :) Иначе относно въпросните фарове, красиви са и бях намерил в алиекспрес такива в диапазона 150-200 лева комплекта. Бях харесал точно тези с две лупи на черен фон. Но.... Отказах се. Гледах много снимки по руските форуми и стигнах до извода, че ако се сменят само те не се вписват добре. Трябва да си е с кристални мигачи и задни стопове. Каквито също има , но по руски сайтове, а конкретно задните не ми харесват. Затова останах на вариянта за евентуални ретрофит фарове. Да ги занеса да им махнат оребрението и сложат лупи. Изглеждат доста по дискретно така и се вписват добре. Но това още не съм го решил, а и ако стане ще е накрая чак. Иначе блг за идеята, ако имаш други подобни - не се колебай да ги споделиш :)

Август 10, 2018, 23:04:37
Отговор #27

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
и ретрофит е вариант :)    идеята е, че хем ще седи готино, хем функционално подобрение ще има... 
http://kratko-news.com/2017/02/10/tyuning-volgi-gaz-24-foto/

Август 12, 2018, 11:14:39
Отговор #28

Неактивен wander

  • Публикации: 160
Колеги, трябва ми спешен отговор. Някой знае ли дали мога да сменя броните си с такива от 24 с бумпери на тях лесно? Захващането същото ли е? Как стои въпросът с предния номер, който стои под броята? Май е а отделна стойка, мога ли да я сложа? Отдавна искам такива и сега ми изпаднаха. Трябва да реша днес. Блг :)

Август 12, 2018, 20:05:55
Отговор #29

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
лично аз нямам идея дали са заменяеми, но едва ли ще е толкова сложно.... дори и да не е директна замяна, скоби и захвати се преправят. ако са читави броните и на оферта, вземай