Автор Тема: Opel Rekord C 1.7L  (Прочетена 4322 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 02, 2020, 21:34:47
Отговор #10

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Дано харесвате как се получава колата, мен лично бежовия цвят не ми е най любим, но такава е била. Намерих всичко почти като части. Левия калник продължавам да търся по-читав от този който е на колата. Ще си го боядисам на ново и ще стане. И парното ми остава неоригинално, ако имам късмет и това май ще успея да е оригинално. Иначе пали върви движи се спира, технически не е зле колата.  8))

Септември 03, 2020, 12:55:47
Отговор #11

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Аз нямам против бежовото.
Според мен, като и накичиш хрома, табелки, надписи и едни хубави тасчета, колата ще светне!
Още повече, че е с червен интериор и това добавя към екзотиката.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 03, 2020, 13:42:36
Отговор #12

Неактивен Acropolis 1800

  • Публикации: 163
Абе супер е колата, въпреки че кита по долната част на вратите и праговете можеше да са по-добре. Но и така си я бива много.
Вие кажете дали боядисвате коли и за други на по-нормални цени?
82 Шкода 120L, прецизна чехословачка без точка ръжда, продадена
85 БМВ 520i, красива италианка с оригинални спойлери Зендер и джанти Алпина, продадена
95 Понтиак Гранд АМ, Спорт Седан, профсъюзен американец, продаден
87 Москвич 2140, отчаян руснак, оригинален соц тунинг и картичка на Саманта Фокс, продаден
97 Ситроен Ксантия СТ Турбо Актива

"Шъ карам като луд!"
"Докато не пукна аз шъ съ качвам на колата!"
Дядо Стефан от Сливен, 92 годишен

Септември 07, 2020, 13:40:58
Отговор #13

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Други коли не се наемам да правя защото работя по моите в свободното ми време и за това става бавно. Трудното е когато колата е крива както беше този Опел. Толкова труд да се изправят врати и калници никога не съм полагал на кола. На мен също не ми харесва китнатото по вратите но предишния собственик, когато е вкарвал колата в гаража винаги е стъргал в някакви неща и формата им беше тотално изгубена. Изчуках ги но отзад на вратата панела е заварен и няма как да се изчукат по хубаво. Няма достъп. Така че намеря ли 4 врати с правилната форма не чак толкова увредени ще си ги пръсна и монтирам. За сега ще е така. Митко а с хрома като започнах да я събирам започва да ми харесва как се получава 😎