Автор Тема: Mercedes W123 AMG Coupe 1977  (Прочетена 93048 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 21, 2019, 03:44:07
Отговор #220

Неактивен Bogi

  • Публикации: 743
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
Росене, доволен ли си от това което се получи?
Какви са първите впечатления при каране?
Тази тема е жадна за информация
давай !!!
немец мръсен, бандит магистрален ...

Юни 21, 2019, 20:34:09
Отговор #221

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
удобно ли ще е събота преди обяд да мина да погледам малко брутализми  >:D    стига да нямаш други планове :)      че ще идем до Разград да разходим ягуара с един приятел  :)

ще си нося лигавник да не капя по немските тенекии, обещавам хахах

паркирах я там за една нощ, и на сутринта я прибрах в гаража и пак съм навън до понеделник поне
 така ме е хванал графика с пътувания и работа,  че не ми остана време да я измия дори като хората и да я огледам на слънце както искам

Юни 21, 2019, 20:43:19
Отговор #222

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Росене, доволен ли си от това което се получи?
Какви са първите впечатления при каране?
Тази тема е жадна за информация
давай !!!
Като поведение, колата е по скоро НЕмерцедес, ръчна кутия на V8 и керамичен съединител с лек едномасов маховик си е брутална малко, на фона на основата ,която са свикнали хората със 123 - те ,
отделно с регулируемото окачване и кормилната рейка и тегло под 1200 кг ,така както е сега си е като картинг отвсякъде
 И ДА , параметрите, които сме искали в началото са на 95 % изпълнени,  така че основното, което искам е време, да си финиширам както искам,  а лятото ми е адски натоварено засега

Юни 22, 2019, 08:41:07
Отговор #223

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1600
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
живот и здраве, като я доизкусуриш и и се порадваш, тогава ще дойда :)

Юни 22, 2019, 12:18:28
Отговор #224

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Следя проекта , много интересна кола за каране ще се е получила с тези параметри. Успех и свободно време да и се радваш и доразвиваш.

Декември 16, 2019, 21:53:53
Отговор #225

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470






Декември 16, 2019, 21:56:31
Отговор #226

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 :)
retrobs.com

Декември 16, 2019, 22:21:37
Отговор #227

Неактивен rosen sn

  • Публикации: 470
Малко по малко намирам време за работа
 Почти не остана детайл без освежаване или преработка
 Отне ми цял ден за напасването на таблото и конзолата, както и всички останали панели около тях
Проблема е,че се държат предимно на корпуса на парното, а точно там при мен е пипано доста, за да влезе климатик от W 124
Доволен съм от резултата засега, при все че имам още крепежи да преправям,  и но все невидими отвън , но след претапицирането , ще е по добре и от оригинала  :D
Намерих дори и чисто нова кутия за джабката, само тя пасна без преправяне...
за мое нещастие, разбрах, че тавани на 123 се сменят преди монтажа на задното стъкло,  а точно сега не ми се играе пак демонтаж и монтаж,с евентуално купуване на ново уплътнение, репатрак до и от сервиз и после обратно,  така че намерих и начин да сложа тавана и без демонтаж, даже и повече възможност за опъване намерих
Всичко, що е под пластмаси и кори е облицовано с 3 мм дунапрен, както си е оригинал, да няма и проскръцване дори,само чист V8 да се чува

Декември 16, 2019, 22:30:48
Отговор #228

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Малко по малко намирам време за работа
 Почти не остана детайл без освежаване или преработка
 Отне ми цял ден за напасването на таблото и конзолата, както и всички останали панели около тях
Проблема е,че се държат предимно на корпуса на парното, а точно там при мен е пипано доста, за да влезе климатик от W 124
Доволен съм от резултата засега, при все че имам още крепежи да преправям,  и но все невидими отвън , но след претапицирането , ще е по добре и от оригинала  :D
Намерих дори и чисто нова кутия за джабката, само тя пасна без преправяне...
за мое нещастие, разбрах, че тавани на 123 се сменят преди монтажа на задното стъкло,  а точно сега не ми се играе пак демонтаж и монтаж,с евентуално купуване на ново уплътнение, репатрак до и от сервиз и после обратно,  така че намерих и начин да сложа тавана и без демонтаж, даже и повече възможност за опъване намерих
Всичко, що е под пластмаси и кори е облицовано с 3 мм дунапрен, както си е оригинал, да няма и проскръцване дори,само чист V8 да се чува
Пак  :)
Този V8 така чисто/тихо работи,че ще се чува само зад задната броня  ;)
retrobs.com

Декември 19, 2019, 10:40:48
Отговор #229

Неактивен kolar_ski65

  • Публикации: 16
Mи освен браво! :D