Автор Тема: ЗА ИДЕЯТА НА ФОРУМА !!!  (Прочетена 17474 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 24, 2011, 01:55:57
Прочетена 17474 пъти

Неактивен madboy

  • Публикации: 1872
Това дами и господа е форума ,където всички привърженици на ретро автомобилите
и всичко свързано със тях може да ви достави информацията, ретро, и ще е изцяло на ваше разположение ...и разбира се ВИЕ сте длъжни да взимате участие и да подпомагате вашите колеги с информация и всичко необходимо ......за да бъдат запазени тези редки и всички други интересни РЕТРО автомобили ........които по един или друг начин изчезват от България .........ние имаме
отговорности .......и разбиране към всеки един от тук присъстващите и осъзнавяме
че всеки един от вас е част от този пъзел и има място м-у нас стига да допринася за това да се чувстваме дабре и като у дома си в този прекрасен КЛАСИЧЕСКИ САЙТ

За мен е чест да съм сред вас
Краси Рангелов MADBOY
« Последна редакция: Януари 23, 2013, 14:17:04 от dido1903 »
Centrum Transaxle

Януари 24, 2011, 20:07:01
Отговор #1

Неактивен DEYAN IYI

  • Публикации: 617
  • Polski FIAT 126p & MZ ES 150 & ВАЗ 21061
    • Форум на Малките Фиати
Споделям това радостно чувство! :)

Всеки един от нас си има някакъв основен сред множеството нашенски автомобилни форуми, които са само за една марка класики или пък такива, посветени на един модел или са закътно подфоруме на някой голям форум на някоя марка. Този е нещо различно - пресечната точка!!! :D Струва си да го популяризираме, за да стигне до всички "пациенти", както и тези, които още на са се заразили :P
Бай Фичо - ега ти пауъра!!!
Форум на Малките FIAT 126&500

Януари 24, 2011, 20:24:56
Отговор #2

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Именно желанието да се съберем повече "пациенти" ме подтикна да се занимавам с този форум.
Хубаво е да има едно място където се събират хора с общи интереси и различни марки возила.

Много хора, включително и аз, са отблъснати от спадналото ниво на форумите по конкретни марки.
Надявам се, че тук ще са по-малко "случайните" потребители, които искат да изпъкнат с простотия.
Именно за това забелязвате, че все още няма строго написани правила в този форум.
Смятам, че тук пишат достатъчно зряли и интелигентни хора, които могат да се коригират един друг и да уважават останалите потребители и тяхните машини.

Пъдари не искаме да ставаме!   :)

Ако се налага, правила ще анонсираме с течение на времето и според нуждите.

Искам и да кажа, че миналата седмица ми бе разкрит проекта за лого и надпис на форума и съм много приятно изненадан от резултата.
В момента тече работа по детайлите и подготовка на тениски/стикери .

Приятно ползване и при проблеми не се притеснявайте да се свържете с мен, dido1903 или afx !


145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 25, 2011, 14:48:51
Отговор #3

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Да, много е хубаво, че форумът се раздвижи и хората пишат, споделят информация и т.н. Аз в последните 2 месеца имах честта да се запозная с част от колегите тук на живо и всички, които видях са момчета с опит, познания, страст, абе с 2 думи - крастави магарета :)  Не съм гледал календара със събитията за новата година, но предлагам да набележим някой пролетен ден и да се съберем в някоя част на България, достъпна за повече от членовете  и да си почешем езиците, да си разгледаме железата и т.н. Освен това би било добре на повечето ретро събори да има по някоя кола представител на форума, отбелязана с лепенка или тениска на водача, с цел популяризиране.

Има още 2 месеца зима, айде да видим кой какво ще извади напролет от работилниците :)
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Януари 25, 2011, 15:50:44
Отговор #4

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
Аз също съм много доволен , че освен хората с които се познавам от другите форуми и тези , скоито се запознах тук - са много коректни, добронамерени и сериозно ориентирани към класическите автомобили.
И още нещо важно - солидарността! Това е от особено значение,когато става дума за ретро и рядко срещани автомобили с трудни за намиране части, поддръжка, ремонт и т.н.!
  O0
« Последна редакция: Януари 25, 2011, 15:54:31 от dido1903 »

Февруари 28, 2011, 20:58:18
Отговор #5

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
 Когато се регистрирах преди около година, целта ми беше да намеря съмишленици и по-опитни от мен в общата ни любов -старите коли. Да си призная отначало бях неприятно изненадан от мудността на форума. Имаше дни без нито едно мнение , дори моменти без хора във форума. От известно време обаче форума живна и виждам ,че все повече хора се включват в него. Това ме радва и ме кара да влизам постоянно за да мога да следя темите. Надявам се , срещите, запознанствата и общите мероприятия да се увеличат  тази година и красавиците ни да прекарват повече време извън гаражите и да радват очите на повече хора.
 Благодарности към тези ,които са се заели с не леката задача да поддържат форума и да го усъвършенстват.

Октомври 22, 2011, 22:10:17
Отговор #6

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
ТОЗИ ФОРУМ Е ПОРЕДНОТО ДОКАЗАТЕЛСТВО , ЧЕ ИСТОРИЯТА Е ТОЧНА НАУКА.

БЛАГОДАРЯ  НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ ,ТРОГНАТ,  ВЪЗХИТЕН И РАЗВЪЛНУВАН СЪM  ОТ НЕГО! :'(
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Октомври 23, 2011, 08:29:37
Отговор #7

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Когато се регистрирах в този форум очаквах  основната  част от учстниците да са над средна вьзраст което по принцип е и разбираемо.Голяма беше изненадата  ми когато видях колко много млади а и сьвсем млади участници има тук.Самият аз сьм на 47години и чесно казано страшно много се радвам че младите хора  имат такьв хьс а демонстрират и добри познания по старите автомобили както и умения .Няма нищо по хубаво от това да се сьхрани по някакьв начин част от историята.Надявам се  форума да се развие както и да се запази духа  на толерантност между  участниците в него защото всички ние които участваме тук ясно осьзнаваме че сме по различни от останалите  хора бамбашка един вид.

Ноември 12, 2011, 10:52:30
Отговор #8

Неактивен didotooo

  • Публикации: 2836
  • ☆☆Datsun 300 ZX 50th ANNIVERSARY☆☆
    • Z point Varna
Да и на мен много ми допадат колегите,много точни и обясняват всичко !
Форума е това ,което отдавна съм търсил като място за споделяне на всякаква информация за ретро и олдскуул автомобилите.
Искам да поздравя модераторите и админите ,както и собсвеника на сайта.Вършат си работата отлично и това е един от най-приятните за окото и най-подредените форуми в които съм участвал.Старая се да помагам с популяризирането на сайта.

Без да се усетя, КЛАСИККАР БГ стана най-посещавания форум от мен.Няма ден в който да не вляза и да не се зачета по някоя от темите.
Тук съм далеч от простотията ,псувните и интригите между съфорумците от други бг форуми.Няма го това напрежение и огромно впечатление ми направи това ,че дори и да нямаш ретро автомобил,но си фен ,не гледат на теб като на никой,ами те приемат и ставаш един от тях.Точно такива неща  привличат знаещите и можещите,професионалистите....Благодарим!

Ноември 15, 2011, 12:14:06
Отговор #9

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
Не мен много ми допада това, че тук почти няма теми (все още), в които се пише просто така, за самото спамене, които всъщност бълват в повечето клубни форуми - кой какво сготвил, къде се напил, къде играл шах...
Надявам се, че ще запазим нивото!