Автор Тема: Бракуване и пускане в движение на автомобили  (Прочетена 372226 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 10, 2012, 14:44:57
Отговор #50

Неактивен yoz

  • Публикации: 360
Не мислите ли,че е би имало ефект ако се "разшуми" около тая работа. Да направим протест, да блокираме движението с автомобилите... Би било още по-добре ако се включат и ретро клубовете. Аз съм ЗА, макар и да съм никой,но ще участвам.

Септември 10, 2012, 16:05:07
Отговор #51

Неактивен Martillius

  • Публикации: 686
    • JDM Classics Bulgaria
И аз съм ЗА с двете си ръце, но трябва да излезем с ясно становище и конкретни искания, които биха били осъществими, а не само бензин да харчим и пак да се налапат бензиностанциите :)

Септември 11, 2012, 11:35:12
Отговор #52

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Мисля, че се работи активно по тази идея, защото в ръководствата на ретро клубовете преобладават колекционери с доста на брой коли. Но съвсем не е лесна задача, по проект е трябвало да се приемат уж доста облекчения с новия закон за движение по пътищата, който го връщаха май за преразглеждане и най-накрая не знам всъщност какво стана...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Септември 11, 2012, 12:19:24
Отговор #53

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995

В Понеделник сутрин съм в ТИАТ да видим какво ще ме излъжат пак и ще пиша
Колега има ли някаква информация?

Септември 11, 2012, 12:28:03
Отговор #54

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Ходих до ТИАТ, после и до КАТ
В тиат ме увериха, че няма да има проблем, въпреки че пише за разкомплектоване. Промените касаели повече тоталните щети и по точно застрахователите.Явно след изплащане на тотална щета  колите все пак се регистрират...знам ли.
В КАТ влизах при началника на сектор регистрации. Показах му документите, гледа, чете наредбата  каза че нямало проблем да го регистрирам.
Не искам да подведа някой колега, защото голи приказки. Проблем нямало, но като ида с мотора ще видим... Така или инак ще се опитам съвсем скоро да мина  процедурата, че току виж съвсем дозатегнат нещата.
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Септември 11, 2012, 18:01:43
Отговор #55

Неактивен dyankog

  • Публикации: 81
Изрично ме задължиха, когато издавам протокол за възстановено ПС да предупреждавам собственика за отказа на КАТ да регистрират "тотал" и "разкомплектовани". Говоря за "Технотест" - АД София. За ТИАТ Шумен, не мога да коментирам.
Информацията която споделям с вас е проверена поне в два сектора КАТ. Даже и в три - от мен лично.
Колегите в София са консултирали приложението на наредбата в ДНСП. Засега се въздържайте от действия по набутването на средства в такива автомобили. Когато се уталожат нещата и се натрупа опит в прилагането на новите разпоредби - ще бъде по-ясно - кое, как и защо!
Поздрави!!!
Прави каквото трябва, пък да става каквото си ще!

Септември 11, 2012, 19:22:38
Отговор #56

Неактивен vasko4

  • Публикации: 592
  • 0899936995
"тотал" и "разкомплектовани".

Това от къде ще е видно, поради каква причина е бракувано МПС-то. В смисъл попаднах на МПС на което в талона / старият/ пише само бракуван, аз как да разбера по каква причина е бракуван?

Септември 11, 2012, 23:22:47
Отговор #57

Неактивен sbalkan

  • Публикации: 800
И всичко това отнася ли се до служебно дерегистрирани с черни номера?

Септември 16, 2012, 13:46:14
Отговор #58

Неактивен vankovarnata

  • Публикации: 237
Утре ще ви дам нещо точно за Варна.
exton  ти къде провери?  Във варна шефа е оспутка и от утре е на бач. Да не му звъна през почивката за глупости.
1000 Malych Bolistek
предизвикай ангела хранител да знаеш кой е над теб.

Септември 16, 2012, 14:45:51
Отговор #59

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Във варна шефа е оспутка...
Много шефове са такива  :)
А иначе въпросният шеф, на какво е шеф, и във Варна ли има Технотест?