Автор Тема: Бракуване и пускане в движение на автомобили  (Прочетена 375966 пъти)

0 Потребители и 19 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 28, 2019, 18:25:42
Отговор #500

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3690
Точно и аз от това се притеснявам.  А как е при липсващи цифри и букви , които са корозирали?
Минава се комисия в КАТ ... правят се снимки,експертизи и прочее ... след това правят протокол и го пращат в КАТ София ... чакаш около месец и ти се обаждат да откараш колата отново в КАТ за да ти набият нови номера на друго място и сменяш талони.
п.п.Това е в случай когато подадеш заявление,че панела където е щампата ще се възстановява.
retrobs.com

Декември 30, 2019, 22:43:51
Отговор #501

Неактивен bomber

  • Публикации: 4491
  • Vauxhall Chevette Estate 1983; Ford Scorpio Mk 1
Everyone can buy a new car...
Real man keeps old ones running!

Март 19, 2020, 13:58:54
Отговор #502

Неактивен Ivanov_watchmaker

  • Публикации: 80
Здравейте, искам да си купя ГАЗ 21, но продавачът ми каза, че е бракувана. Прочетох голяма част от съобщенията тук във форума, но не ми стана ясно, какво точно ме очаква /чисто документално/ от моментът, в който му дам парите?!

Март 19, 2020, 15:20:36
Отговор #503

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
За бракуван автомобил на мен ми поискаха----1-договор с продавача-може да няма нотариална заверка но да е с личните данни на продавача-   2-протокол от Техно тест.      -С тези два документа и с граждаска -за един месец......на гишето .    Условието е че на  тази кола номерата на рамата и дв. ги има в архива и те отговарят на представяния автомобил.

Март 19, 2020, 17:44:46
Отговор #504

Неактивен Bogi

  • Публикации: 739
  • Роден в Дупница, тираджия в Америка понастоящем.
    • Bogi Maramski's garage
А имаш ли информация кога е бил бракуван ?
Просто ми е любопитно колко "дълбока" е базата на КАТ
немец мръсен, бандит магистрален ...

Март 19, 2020, 18:44:20
Отговор #505

Неактивен Ivanov_watchmaker

  • Публикации: 80
Нямам представа, ако става въпрос за моята Волга. Иначе много благодаря за информацията.

Март 19, 2020, 20:06:29
Отговор #506

Неактивен тетевен

  • Публикации: 229
А имаш ли информация кога е бил бракуван ?
Просто ми е любопитно колко "дълбока" е базата на КАТ
     
                                                                                                                                                                                                                                 Откровено---не знам.  Шефа на регистрацията ми прегледа документите-бръкна в компютъра и каза----..АХА--този автомобил е съществувал---няма проблем да го пуснем в движение...И така---но важно условие е и служителите да са в настроение.  УСПЕХ.
« Последна редакция: Март 19, 2020, 20:19:33 от dido1903 »

Март 19, 2020, 20:13:11
Отговор #507

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
А имаш ли информация кога е бил бракуван ?
Просто ми е любопитно колко "дълбока" е базата на КАТ
Базата на КАТ, е достатъчно "дълбока" :D Преди масовата компютъризация, всичко беше в едни огромни тефтери, те се пазят, поне за 80-те години със сигурност, вадих такава информация преди около 2 години и тефтерите си бяха там. Друг е въпроса, че не им се занимава много с това.

Март 19, 2020, 20:16:26
Отговор #508

Неактивен Ivanov_watchmaker

  • Публикации: 80
Дали има някъде из нета бланка, която да изтегля и разпечатам, за да може направо да попълним данните и да ударим по един подпис и да прибирам колата?! Търсих, но излиза само бланка за кола с регистрационен номер!

Март 19, 2020, 20:23:37
Отговор #509

Неактивен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3484
Ако питате за договор за покупко-продажба на автомобил, колега,просто го напишете в Гугъл  :)
Успех!