Автомобили > Френски автомобили

Peugeot 404 1962 - началото

<< < (12/12)

tikin_404:
Здрасти
По принцип номера на вигател и купето е едно и също така ги правиха 😉а има оделен номер  които е на купето, които е замо за купето. по него се води отделно ,и тои казва какъв  е модела и година .
По беше от пежата за местили номера които е татуиран в купето ,съреди тоба че там наи много ръсдиасат .така е и на моиа хубавец преместен е .Трява да е много запазен да се седи кадето е оригинално, но има и такива
Аз до сега не съм имал такав🙄
Както вика жена ми 😉ти винаги ще купиш това кадето няма да има и гуми само , само да не отиде на скрап 😆😆😆
Но така съм 😁😁😁
А вигателя има разлика в конете  60те за наи можните 86 коня а след тоба са по малко и последните за умриала работа
В Европа
А в Аржентина те за по силни даже и скорости за дол 😍ги водят  GP😁  такава сам карал в куба и от там се любих в модела  и до ден днешен
Вез него не мога да живея
Добре и така ,така отивам да готфя  дА не ми се карат че само си седя на телефона
Посдрави

SPEARHEAD:
Стартера Бош не е от 404.  Аз близо 20г се занимавам с този модел, събрах купища части и научих много за него. Напоследък съм много зле с времето и нямам възможност да пиша подробно тук. Ако нещо наистина спешно те интересува - звънкай. Това е първата кола, която си купих и на нея се учих да карам. Практически автомобилния пазар не ме интересува, 404 е колата на моя живот :)

slikman:
Да се похваля с новата покупка за Пежака.

slikman:
Разглобих стартера за профилактика.  :(
Оказа се че е доста изтормозен, две от намотките на ротора са се разпоили при колектора. Пружината която е отзад на ротора е счупена и за да докара разстоянието някой е подложил текстолитова шайба. От този стартер са годни бендикса, електромагнитния включвател, статорната намотка и корпуса.

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия