Общи форуми > Български Ретро рали шампионат

Ретро рали шампионат 2018

(1/8) > >>

Speeder:
Първите състезания от Ретро рали шампионат 2018 наближават и това е темата, в която да зададете въпрос, да получите отговор и да коментирате резултати, класирания, контестации и други.

Neptun Motor Sport:

Kalin Dedikov:
Календара изпревари правилника  :D   Но това е хубавата част на аматьорския спорт, по-малко правила, повече забавление.
Та ето го и него, максимално семпъл и надявам се ясен за всички участници. Другото хубаво при нас е, че той до голяма степен е отворен и могат да бъдат нанесени евентуални аргументирани промени. Най-конструктивната добавена от мен промяна е официалното отборно класиране и начина на точкуване на отборите в шампионата. Надявам се това да обедини екипажите на клубно ниво, да си помагат и състезават заедно и в крайна сметка да доведе повече адекватни участници в състезанията. Както и да даде мотивация на традиционните участници да стартират на повече състезания като отбор.
Убеден съм, че промените, макар и малки, ще помогнат за по-ясни,по-добре организирани и най-вече по-еднакви състезания.

Успех на всички участници и организатори в новия шампионат!

krankenstein:
Поздравления и от мен за подетата инициатива! Имам въпрос относно новосформирания клас съвременни автомобили, произведени след 1993 г. - резултатите им ще важат ли за генералното класиране? Според мен това донякъде би обезсмислило идеята и понятието за Класик рали, затова мисля че трябва да бъдат отделени от останалите в отделно класиране.

Kalin Dedikov:
Автомобилите след 1993г. не участват в шампионата! Организаторът може да допусне такива да се включат в отделно състезание, но извън класирането.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия