Автор Тема: Ретро рали шампионат 2018  (Прочетена 14924 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Май 24, 2018, 00:12:44
Отговор #20

Неактивен fulcrum

  • Публикации: 3764
  • Уреда показва , пробната лампа доказва.
    • РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
+1 , и аз идвам да се забавлявам ! :D
РЕТРО КЛУБ СМОЛЯН
www.facebook.com/retrosmolyan
VW Golf 2 GT 1990
Skoda S 130 GL/A  1987

Май 24, 2018, 11:58:25
Отговор #21

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Аз не се сещам за рали, в което да не е имало претенции към организатора и съдиите, макар стажът ми да не е голям. С това си изказване се опитвам да смекча бъдещите негативни мнения по отношение съдииството на Розова долина и да напомня, че сме там да се забавляваме. В същото време заставам плътно зад Христо и Митко щото е крайно време своеволията и навежданията спрямо един или друг  да приключат.
То това няма да стане отведнъж с магическата пръчка, но важнето е, че вече имаме сериозен прогрес в правилната насока, надявам се да се задържи така, а не да се връщат нещата по старому. И да, разбира се че забавлението е на първо място, но колкото усещането се доближава до това да караш в истинско класик рали, толкова повече се увеличава и удоволствието... е, за някои хора може победата в класирането на всяка цена да е най-важна, независимо от условията и средствата, с които е спечелена... но точно това трябва да се промени, ако искаме да се мерим с държавите с традиции и да идват повече участници оттам на нашите ралита, за да станат наистина международни.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 28, 2018, 23:24:11
Отговор #22

Неактивен Neptun_Motor

  • Публикации: 70





Август 30, 2018, 23:28:01
Отговор #23

Неактивен Neptun_Motor

  • Публикации: 70




Септември 28, 2018, 22:57:51
Отговор #24

Неактивен Kalin Dedikov

  • Публикации: 65
Шампионата се развива в правилна посока и става все по-интересен и успорван. За мен е предизвикателство и удоволствие да се включа в развитието и да помагам за намирането на посоката. В навечерието на рали "Родопи" мога да обявя и поредната стъпка в неговото израстване, ще имаме и състезание в София! Още през тази година. След съгласуване с комисията и останалите организатори имаме избрани дати 27-28 октомври и подготовката тече с пълна пара. И малко детайли: старт и финал София, нощувка Боровец, коефициент минимум 3 (работи се за вариант 4), отсечки РТ минимум 7 (3 от тях точно копие на караните през 2010 на WRC Рали "България"), минимум 2 скрити контроли на РТ.
Повече за състезанието другата седмица в отделна тема.
Успех на всички участници на рали "Родопи"!
Нашият отбор ще участва в пълен състав с големи вътрешни рокади в екипажите с цел да направим шампионата адски успорван до последното състезание  ;)

Септември 30, 2018, 21:33:16
Отговор #25

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
А коя е комисията? Кой я е утвърдил? На база на какво е комисия и какво означава комисия? Само така си питам? Тенк ю  O0
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 01, 2018, 21:15:24
Отговор #26

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
А коя е комисията? Кой я е утвърдил? На база на какво е комисия и какво означава комисия? Само така си питам? Тенк ю  O0

Влади, можеш да видиш имената на членовете на комисията в правилника на Шампионата. Утвърдена е от хората които се занимаваме с организацията на Шампионата. Не виждам смисъл във въпроса на каква база е комисия. А що се отнася до това какво ознава "комисия", можеш да погледнеш в тълковния речник.
Лека вечер.
Густо майна!

Октомври 01, 2018, 21:32:27
Отговор #27

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Благодаря Боби  8))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Октомври 01, 2018, 23:10:24
Отговор #28

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
А коя е комисията? Кой я е утвърдил? На база на какво е комисия и какво означава комисия? Само така си питам? Тенк ю  O0
Със сигурност не е същата комисия, която преди време обяви "Мерцедесът на Ева Браун" за оригинален модел от 1936 г. :))
Тъй като се очертава да помагам при подготовката на пътната книга на ралито официално заявявам, че нашият екипаж ще участва извън генералното класиране на шампионата в класа за съвременни автомобили.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 02, 2018, 17:39:29
Отговор #29

Неактивен GT 51

  • Публикации: 1869
Точно за това питах...комисии много, всяка обявява нещо, заседава някъде, а на мен ми стана интересно...и те така. :))
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !