Автомобили > Италиански автомобили

Реставрация на Lancia Delta HF Turbo 831 Ex. Ed.

<< < (2/40) > >>

asoto86:

--- Цитат на: Speeder в Юни 02, 2018, 23:08:42 ---Добре дошъл с тази High Fidelity Lancia!

Каквото и да се каже за модела, малко е.
Мичев е прав, в някакъв момент ще се наложи да направиш и ламарините.
Ако не е тръгнала много, може и да имаш още някоя година и е добре да се подготвиш добре.

Всъщност, как са ламарините?

Предполагам всичко ще може да се набави чисто ново, ако се наложи. В Италия знам, че има студия, които реставрират само и единствено Делти, макар и Интегралета.
Би било полезно и информативно да ни "светнеш" за добрите онлайн търговци на части за Делта.

Ланча е марката, която винаги съм съжалявал, че не притежавам и всичко в тази тема ще ми е интересно.

--- Край на цитат ---
Благодаря. Всъщност аз имам още една делта , която е разглобена на части . Това е тя.
 ГТ модела 90 коня. Е за нея ще е необходимо да се обърне голямо внимание на ръждата макар , че не е много. Части за момента имам достатъчно за да събера още една кола. Набавял съм ги успоредно с частите за другата. Идеята за това купе ми е конверсия към интеграле.Но това ще опиша в друга тема за да не се бъркат.

asoto86:

Благодаря. Всъщност аз имам още една делта , която е разглобена на части . Това е тя.
 ГТ модела 90 коня. Е за нея ще е необходимо да се обърне голямо внимание на ръждата макар , че не е много. Части за момента имам достатъчно за да събера още една кола. Набавял съм ги успоредно с частите за другата. Идеята за това купе ми е конверсия към интеграле.Но това ще опиша в друга тема за да не се бъркат.[/url][/img]

РумбатаБс:
Дай по-детайлни снимки на пода на багажника,че имам съмнения за удар в заден десен рог.

asoto86:

--- Цитат на: РумбатаБс в Юни 03, 2018, 18:16:22 ---Дай по-детайлни снимки на пода на багажника,че имам съмнения за удар в заден десен рог.

--- Край на цитат ---
На коя от двете колега? Да не са били твое притежание или по снимките го прецени?

РумбатаБс:
Ами само на едната си дал снимка багажно ....

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия