Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2148701 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 09, 2011, 20:48:15
Отговор #130

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Днес на Еко-то срещу Балкан стар мернах едно бяло Елдорадо, но не посмях да снимам, щото в подобна ситуация са ми налитали на бой разни мутри... надявам се да го изкарат на Спасов ден.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 09, 2011, 21:41:02
Отговор #131

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
В този ред на мисли, един пернишки чичка с мохер не забелязал навреме, че светофарът пред него е червен, а отдолу чинно и прилично чака нов модел голямо БМВ с две мутри вътре. Естествено, последвал лек удар, от който горкият баварец останал без стопове.

"Леле!" - стреснал се перничанинът - "Какво направих! Сега тия мутри ще ме смелят от бой!!!!! Така и така ще ме размажат, я поне да им го върна отсега, за всичкия бой..."

Тези и подобни мисли прелетяли през главата му в рамките на втората секунда след удара /в първата секунда гледал филм - така де, животът му минал като на кино пред очите му/. На третата секунда, пренишкият байчо вече бил преминал от идеи към действие: изскочил като тапа от москвича с парче винкел в ръка и бързешком обиколил баварията, при което с бързи, но силни удари избил фаровете, насолил предното и две странични стъкла, смъкнал дясното огледало, строшил решетката и старателно вдлъбнал предния капак. След това застанал до москвича и зачакал края си.... След 2 минути чакане, нищо не се случило!  :o Тогава той се метнал в колата и отпрашил.

....след още 5 минути едната от двете мутри  в баварията започнал леко да помръдва, след още 2 започнал и леко да диша, постепенно си върнал самообладанието и речника, при което промълвил на другия:

- Брато, тоя ни удари и глей кво направи.... Представи си, какво щеше да направи, ако ние го бяхме чукнали  :o :o :o :o :o :o



Прастете оф-топика  ;D ;D ;D

Април 15, 2011, 13:01:23
Отговор #132

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
кьде се намира двора на били вехтошаря изглежда ми познато миналата година ходих до рилския манастир и там след като отбиеш на ляво от главния пьт кьм манастира преди село рила от ляво се вижда една невероятна сбирка на стари коли повече от 30бр са нямях време да спра и да се запозная с човека които ги притежава някои знае ли нещо за него

Април 15, 2011, 13:35:49
Отговор #133

Активен dido1903

  • Глобален модератор
  • Публикации: 3496
кьде се намира двора на били вехтошаря

E , колега то това е двора на Били!!!  :)

Април 15, 2011, 19:39:15
Отговор #134

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
че то дидо по добре да бях спрял да разгледам двора му отколкото рилския манастир :'(

Април 20, 2011, 17:07:28
Отговор #135

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Eто ви една Варшава 223 на ул. Браила в кв. Белите брези

Доколкото виждам е в движение все още.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Април 20, 2011, 18:56:26
Отговор #136

Неактивен dominator

  • Публикации: 68
Ха тази варшава е в красно село, познавам внука на дядото, който я кара, за сега няма никакви изгледи да я продава...

Април 20, 2011, 21:24:45
Отговор #137

Неактивен W140

  • Публикации: 178
    • Panoramio

Април 23, 2011, 01:32:57
Отговор #138

Неактивен exton

  • Публикации: 311
    • http://my-fiat.blogspot.com/
Американска класика. Кадилак, но не съм сигурен за моделът.От няколко месеца се каня да я снимам и днес отново само с мобилният телефон разполагах. Нямах много време  да питам и разпитвам дали може да я снимам... и затова зад оградата. :)
Too dumb for NYC, too ugly for LA

Април 23, 2011, 11:28:07
Отговор #139

Неактивен Daniel

  • Публикации: 302
Eldorado Convertible 1974 :(
Rover 400 2.0 SDI '98 & 25 2.0 iTD '03
20T2N = Two litres of pure troublemaker!