Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2228858 пъти)

0 Потребители и 15 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 02, 2013, 10:14:00
Отговор #2010

Неактивен vasko4

  • Публикации: 590
  • 0899936995
Бялата 50с американка от Видин сега е в Нови Искър и се продава за 4000 лв.  :)


Това тя ли е, захвърлена на открито в един двор или по скоро някакъв склад, на входа на Нови Искър. Все се канех да спра някой път като минавам от там да видя каква е тази кола....

Януари 02, 2013, 17:06:45
Отговор #2011

Неактивен USfan

  • Публикации: 10857
Да, да това е колата.
Първия път, допуснах грешката да мина с този моя Мустанга по-новия.
И чичката моргаджия, някъв на вид екс-соцтарикат,  :)) като ме видя с американка, обади твърда цена от 10 бона в лева.  O:-)

А половин година по-късно, един приятел минал пеша, и на него му казали вече 4 бона в лева само цена.
Ами де да знам, пред вид, че я купил за примерно 500 лв оня, може и да я даде за 2-3 бона в брой, ако някой му ги покаже.

Януари 02, 2013, 20:54:32
Отговор #2012

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7171
А хардтопа 20м е много як, въпреки гадните джанти.
За него също течеше обява в Мобилето преди няколко години на цена около 1000 лв., ама май нещо проблемен беше с документите...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 03, 2013, 15:25:46
Отговор #2013

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Кадилака кабриолет е много як.

Януари 03, 2013, 17:24:41
Отговор #2014

Неактивен USfan

  • Публикации: 10857
Кадилака кабриолет е много як.
Брей, да. :)
А някакви подробности технически, и конкретно около тази кола интересни факти, някой знае ли да сподели?

Януари 06, 2013, 12:19:36
Отговор #2015

Неактивен Taunus72

  • Публикации: 394



Пежото се намира в Пловдив на паркинг до Евмолпия,собсвеника го е оставил там и се продава,при интерес мога да ви дам номера на човека и да се разберете.
Вътре беше доста изпотено и нищо не можах да снимам от интериора.
FORD - Found On Road Dead

Януари 06, 2013, 19:39:18
Отговор #2016

Неактивен Porsche924S

  • Публикации: 76
Кадилака кабриолет е много як.
Брей, да. :)
А някакви подробности технически, и конкретно около тази кола интересни факти, някой знае ли да сподели?

Mарка - Cadilac, Mодел - Deville  Convertible, Година - 1967, Двигател - 7.0L V8, 340HP




Януари 06, 2013, 20:22:50
Отговор #2017

Неактивен USfan

  • Публикации: 10857
A мерси, а карат ли я по редовно, отдавна ли е в БГ? предполагам, че е внос след 2009, като падна акциза.
А Волгата Комби от по-преди е много яка.

Януари 07, 2013, 01:34:27
Отговор #2018

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Кадилака съм го виждал да се движи във Видин само няколко пъти, явно не го карат много често, така и не му разбрах каква му е историята, но се съхранява поне в гараж и изглежда много добре. Мотора е оригинален предполагам понеже като го видях имаше доста хубав глас :) А Плимута дълго време исках да го купя, ходил съм при наследниците и съпругата на собственика не веднъж, а и хиляди телефони бях оставил, но ето човека минал видял ги във Видин на куп понеже една от дъщерите наследнички живее в Германия и успял да я купи не за 500 а за невероятната сума от 1000 лева и така ми се изплъзна. Но не че съжалявам понеже колата е с челен удар и както виждате цялата и муцуна е сбирщина от какво ли не. Варшава фарове бронята и решетката с двата допълнителни фара са от някакъв Буик (за това не съм сигурен, но момче което е участвало във реставрацията така ми каза) Волга мотор естествено който едвам тегли колата. Била е синя оригинално, направили са я бяла, а и като ходих при тоя чичка дето казва Люси тогава колата не се продаваше твърдеше че е пълен оригинал но като отвори предния капак заварките си личаха страшно много цялата муцуна беше в заварки и ръжда. Каза че не била лоша за реставрация и за да ми го докаже разръчка една ръжда в коша от където изпадна бинт и кит една буца с много ръжда (чак той се изненада)  :D Не знам колко си струва тази кола. 

Януари 07, 2013, 12:24:37
Отговор #2019

Неактивен USfan

  • Публикации: 10857
Ааа, сега разбирам защо като точната ГОДИНА на модела НЕ МОГА ДА Я ИДЕНТИФИЦИРАМ, сЛЕД КАТО СА СМЕНЕНИ ФАРОВЕТЕ И РЕШЕТКАТА.  :))
аМА И НА КАЛНИЦИТЕ НЕЩО ГАДНО СА ИМ ПРАВЕНИ ВЕЖДИТЕ, ТА И ТЕ ОБЪРКВАТ...

хаха, А това с бинта беше весело.  :))
Баща ми така едно време си кърпеше през 3-4 години собственоръчно, Фолца 1500 седан тип 3.
Ама не с бинт, а с лепенки от лейкопласт.  ;)
Пляскаше ги направо върху дупките и върху неизшкурената боя в съседство.
След което полагаше с един творчески замах шпатула с примерно 2 санта равномерен слой кит, и отгоре пръскаше синя Ботевградска заводска боя от автубусите Чавдар, и Воала- готово.  ;D
Фолца беше като нов още един олимпийски цикъл време.  O:-)