Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2180267 пъти)

0 Потребители и 101 Гости преглежда(т) тази тема.

Юли 29, 2014, 13:53:26
Отговор #3190

Неактивен Ysm1vka

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4

Юли 29, 2014, 18:01:57
Отговор #3191

Неактивен rsk

  • Публикации: 2450
... Имам нов двигател...

Дано нямаш предвид ръждясалия блок от двигател, от долните снимки...

Юли 29, 2014, 18:34:44
Отговор #3192

Неактивен joro-120L

  • Публикации: 1486
  • Всяко доизкусуряване води до нови кусури
Дано нямаш предвид ръждясалия блок от двигател, от долните снимки...

Роска, това в цилиндрите е грес.
Škoda 120L '90г. 
Simson SR2E '60г. Simson KR50 '64г.


Юли 29, 2014, 19:59:03
Отговор #3193

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
Жоро е прав че е грес, ама блока не е двигател ;D

Юли 29, 2014, 20:03:08
Отговор #3194

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Нещо не се връзва ...  ::)
На едните снимки е с друг цвят на седалките и вратите !

Връзва си се идеално, то се виждат даже и еднаквите гънки на задните кори на салона, дето са под задните странични стъкла.  ;D
Просто като се снима в такива тесни и слабо осветени пространства, дори и при еднакво използване или не на светкавица, минимално /а в случая не е и толкоз минимално/, отдалечаване или приближаване на апарата към обекта, вече дава доста различен цветови нюанс, дори и да не се сменя снимачната точка и ъгъл, както тук на двете различни на цвят снимки на задните странични кори и седалки.

пп.
А иначе, абе това Рено 16 май не може да излезе за каране лесно, така както е зазидано с тия кашпи вече...  :))
В БГ ли е снимано това, гледам че регистрацията е френска... :-\
« Последна редакция: Юли 29, 2014, 20:08:39 от USfan »

Юли 29, 2014, 21:45:20
Отговор #3195

Неактивен 100%bastard

  • Публикации: 1639
не знам защо в момента е френска регистрацията но колата откакто се помня човека си я е карал даже в момента имаше стикер на скорошна застраховка ........реално колата е на БГ номера

Юли 31, 2014, 09:48:16
Отговор #3196

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
София, бул.Сливница

Такова мече гние до Околовръстното в София, като пътуваш от Младост към Люлин преди бул. България от дясната страна в една ливада седи зад спирката на автобус 111. Ако минавас скоро от там ще го снимам не изглежда много зле поне от 60/70 метра е така :)

Ако някой иска мога да обясня точно как да стигне до там.
Classic Cars

Юли 31, 2014, 12:05:54
Отговор #3197

Неактивен митко

  • Публикации: 15
  • Москвич 2138-1977,ОЗ "БАЛКАН"-Ловеч
ГАЗ М21-Волга от Стара Загора,кв. Кольо Ганчев.Не се е движила поне от 2 години.Беше в много добро състояние преди години,можеби е била гаражна.Сега единствените забележки са по задната и предната брони,но те с Меглио беха се оправили на момента.Не знам чия е,нито дали се продава,но мога да проверя винаги и двете.Жалко е да гледаш толкова стара кола да е била добре и да се разваля пред очите ти,но..това е положението!
(М/у другото няколко пъти засекох черна Влога същия модел в движение в центъра на Стара Загора,ако е някой колега от тук-поздравления,кеф за окото е да се виждат и такива коли в потока от автомобили наред с дежурните все още лади и москвичи)

Юли 31, 2014, 14:44:48
Отговор #3198

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Mного е хубава тая Старо Загорска Волга.
Харесва ми на цвят, а и това,че както гледам, поне от тоя ракурс изглежда абс. права и никога не удряна.
Просто перфектни фуги има навсякъде, поне на снимката.

Ами колега, ако можеш да разбереш евентуалната и цена за продаваме /да се надяваме, че ще е умерена,  :D за да може да се спаси колата/, и примерно ако го намериш собственика да му постнеш тел. тук, ще е чудесно.

Аз иначе след 5-6 дена горе-долу ще минавам наблизо, и ако дотогава има нещо контакт със собственика, ще влезна в града и ще се радвам да разгледам отблизо колата.

Направо вярно плаче за едно пастиране и ако работят мотора и спирачките да се кара за някой ретропарад на ход, още докато е летния сезон, че да се порадват хората на един сървайвър оригинален.  O:-)

Август 01, 2014, 10:41:49
Отговор #3199

Неактивен митко

  • Публикации: 15
  • Москвич 2138-1977,ОЗ "БАЛКАН"-Ловеч
Ами,тази Волга като малък съм сигурен,че съм я засичал в движение и тогава си беше напълно идеална.В интерес на истината не знам дали въобще е отваряна последните няколко години.Иначе забележките й ги казах-по предната и задната брони,искат излъскване по малко по-внимателен начин.Лошото е,че вече се прибрах от там и остава на моите агенти и приятели да търсят чия е и дали се продава,но със сигурност рано или късно ще се разбере всичко.Така като гледам не е тръгнала на някъде,стои си.. :-\Тя седи на един ведомствен паркинг,който е отворен,но не ми се занимаваше да влизам и да я снимам и отпред.Като пътувах до там по Гергьовден даже лазих отдолу,и да ти кажа колега,няма да ти трябва ламарина и оксижен,пазена е колата.Таблото си стои все така покрито с тая кърпа,грях ми е на душата да я отварям и да я гледам-не,че някой ще ми каже нещо,но все пак..Просто ума ми не го побира как циганите още не са я унищожили.Добра база е за освежаване и каране,пък има и нови номера..