Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2179266 пъти)

0 Потребители и 34 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 25, 2011, 13:21:34
Отговор #530

Неактивен booger

  • Публикации: 295
Тук в София в жк. Гео Милев попаднах на тази кола Волга М21, Собственика беше в страни от колата и много се изкефи, че я снимах  ;D

Септември 25, 2011, 22:36:59
Отговор #531

Неактивен rumen_spasov

  • Публикации: 1036
Еее твоите мерджани  бият моите по всички показатели.Кьде ги намираш все такива льскави бе човек :)
Аз мисля, че това е идеята на тази тема, да качваме наистина хубави екземпляри или не толкова запазени, но сравнителни или крайно рядко срещани както Реното 16 на колегата под мен :) Не виждам смисъл да снимам всяка изгнила кошница на 25-30г, която съм видял някъде ... Вземи пример от мене и не си губи времето да снимаш такива таралясници като тая 123-ка, където са под път и над път ;)
     Да така е обаче като се изключи рьждясалата капла и рьждата нормална за годините този кошник е с оригинална боя доста рядко явление затова сьм го увековечил. :D

Септември 25, 2011, 23:42:12
Отговор #532

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Не виждам лошо в това да се показват ръждясали Мерцедеси, които въпреки вида си ще изнесат още 1 Световна война. Нали са редовни автомобили, движещи се, на оригинални бои някои от тях, а не поредния изоставен труп, поел към вторични суровини. За тях има друга тема. Мисълта ми е, че е някакси пресилено да се показват само изящни Класики. Пък и между тези ръждясалите, има доста годни и лесни за освежаване.  :)

Септември 26, 2011, 01:30:34
Отговор #533

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Аз конкретно за 123-ката говорех, защото хем е най-масова, хем все още има доста такива движещи се екземпляри ... едно, че е наистина як катър и второ, че е някъде м/у old и youngtimer за Б-я. Просто исках да кажа, че дори и леко изгнили или в не толкова свеж вид, но щом са редки са по-интересни, както Реното 16 по-горе тук :) Иначе не съм правил критка към колегата с мерцедеса, просто отговорих, защото ме похвали, че само лачени мерджани качвам  :) А и то така станаха времената вече, че наистина лачените модели можеш да срещнеш по улиците, което е хубаво, а останалите за съжаление масово са за онази дугата - тъжната тема тук ... :(
Ето едно доста запазено и красиво Волво с липсващи мигачи отпреде  ::) Снимах го на паркинга пред един завод в Г.Оряховица :)






Септември 27, 2011, 16:26:38
Отговор #534

Неактивен classic mania

  • Публикации: 67
Така и така е тръгнало на манияшки Фордове я да пусна още един.

Разрових си снимките от 2008ма и открих едно Мустангче в реставрация.
Може би вече е готов.
Красота голяма са тия груби американски класики! :)




Къде по-точно се намира мустанга??
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 16:28:26 от classic mania »
My Wife Yes. My dog Maybe. My Dodge?....NEVER!

Септември 27, 2011, 16:56:51
Отговор #535

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Мустанга беше пред един автосервиз в София.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Септември 27, 2011, 19:06:49
Отговор #536

Неактивен classic mania

  • Публикации: 67
Благодаря за инфото. Помислих, че е някъде в старозагорско, заради регистрацията на колата пред Станга, но уви не е :)
My Wife Yes. My dog Maybe. My Dodge?....NEVER!

Септември 27, 2011, 20:48:35
Отговор #537

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Много запазено и лъскаво Пежо 504 по улиците на Велико Търново  :D Караше го младо момче  ::)

Септември 27, 2011, 20:53:33
Отговор #538

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Собственика на Пежото е от Дебелец, но все едно е в Търново :) Колата е евридейка и е в отлично състояние, но когато я снимах преди 3 месеца не беше с натисната задна броня ... Ако това е автоморгата с/у СБА може да надникнеш в двора и видиш красивия ЗИМ, който стягат там :)

Септември 27, 2011, 21:25:33
Отговор #539

Неактивен RoMeO_156_GTA

  • Публикации: 271
Точно нея морга е . Човека явно е отишъл да търси части ... ЗИМ-а го видях преди около два месеца , но се въртеше един начумерен работник в него район и не посмях да го огледам . Интересен дизайн има и ми харесва определено :) А червения Триумф беше в подземния им паркинг  :D
Вземам пример от теб и почвам да ги дебна по-усърдно класиките  :D

Не подозирах , че е имало Alfa Alfetta до скоро в града ... интересно :) Италианките и най-вече Алфите са ми слабост .

А на Волгата и ходи тази комбинация с бял таван . Скоро ще снимам един Опел боядисан по същия начин .
« Последна редакция: Септември 27, 2011, 21:33:31 от RoMeO_156_GTA »