Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2149934 пъти)

0 Потребители и 59 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 14, 2011, 20:31:16
Отговор #740

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Приличат на таванни габарити от Икарус  :D светлините до задният номер.
Хах. вярно. :D Иначе с тия тъй наречени барокови джанти, производство на Фухс, е  ебаси гадния кич Мечето. :-\
Оригинално тасовете на тоя модел са раделени, централна капачка с емблемата, и външен ринг.
Нищо не би могло да ги замести естетически. ;)

Декември 14, 2011, 21:41:19
Отговор #741

Неактивен iordan_b

  • Публикации: 26
male kak 6te izostavqt ba6 mustang 68- ma ako nese luja kofti :X

Колега,кирилица моля!
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 10:28:39 от dido1903 »

Декември 14, 2011, 22:13:21
Отговор #742

Неактивен TurboLover777

  • Публикации: 23
А ето и няколко коли които нащраках по улиците.Извинявам се за качеството на снимките,но са със телефон.
п.п:не знаех къде да ги пусна.
един вартбург монстер който се продава:
един иж 1500:
едно баварче:
един опел:
и две шкоди,от които едната в движение:
Оня "зеления гущер" със лепИнката SONAX на дУпИтУ...дали му е нужен техно тест преди да се пусне в движение? Гледам без номера е... иначе интересен "микс". ;) :)
"A fisherman...always sees another fisherman...from afar."

Декември 14, 2011, 22:30:53
Отговор #743

Неактивен TurboLover777

  • Публикации: 23
Джантите на мечето май са от 123 и изобщо не му утиват.И тия гадни калобрани за какво са му? :DСамо развалят хубавата линия на колата.А и светлините отзад до рег. номер и отгоре върху предните калници май също не са оригинални,а са слагани допълнително.
И аз съм на същото мнение за калобраните :) прекалено шик му придават в съчетание с джантата ... от друга страна леко по-модерен вид придобива в съчетание с красивия цвят :)
+1 и от мене... ,НО щом е на художник... това ояснява нещата! (всички знаем,че те си падат малко екстравагантни) Този поне не го е усрал на 100% а се е опитал с "вкус" да го съчетае... бели калобрани със гуми с бял кант...Можеше и по-лошо да е..в добавка с калъфи на седалките с емблема (бели) и лепенка с големи букви МЕРЦЕДЕС на предния джам...Кюнец Ремус,или още по-добре с права тръба...А за "Пернишки тунинг" да не споменавам... ;) :))
"A fisherman...always sees another fisherman...from afar."

Декември 15, 2011, 01:03:23
Отговор #744

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Като цяло е много добро и този цвят с гюрука му придават добър вид, изключвам кубинската му визия заради някои елемнти ...
Броните ми изглеждат малко тежки ... да не е някоя USA версия? Това би обяснило малко по-различните габарити на върха на калника и мощните светлини на задния номер.
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 01:05:17 от dan4oteto »

Декември 15, 2011, 08:14:05
Отговор #745

Неактивен TurboLover777

  • Публикации: 23
Като цяло е много добро и този цвят с гюрука му придават добър вид, изключвам кубинската му визия заради някои елемнти ...
Броните ми изглеждат малко тежки ... да не е някоя USA версия? Това би обяснило малко по-различните габарити на върха на калника и мощните светлини на задния номер.
Че е добро спор няма! Хубав цвят също.Само за разкрасяващите инжекций с ботулиниум идеше лаф.Такъв ЮС версия не съм виждал. Насадени са му "екстрите",че и страничните огледала и те различни...Ама карай: "в тая жега кой ти гледа". :))
"A fisherman...always sees another fisherman...from afar."

Декември 15, 2011, 17:11:12
Отговор #746

Неактивен rado125

  • Публикации: 110
Цитат
Оня "зеления гущер" със лепИнката SONAX на дУпИтУ...дали му е нужен техно тест преди да се пусне в движение? Гледам без номера е... иначе интересен "микс". ;) :)
Така е но отдавна не е мърдал от там и може и да не мръдне

Декември 15, 2011, 20:18:14
Отговор #747

Неактивен TurboLover777

  • Публикации: 23
И аз имам такова чуство... жалко.Личи си,че е правен с мерак!  :)
"A fisherman...always sees another fisherman...from afar."

Декември 15, 2011, 20:52:12
Отговор #748

Неактивен rado125

  • Публикации: 110
Цитат
И аз имам такова чуство... жалко.Личи си,че е правен с мерак!  :)
Виж,не зависи от нас.Ако зависеше досега да няма изоставени коли,може би.Ние можем само да убедим собственика да продаде колата
« Последна редакция: Декември 15, 2011, 20:54:26 от rado125 »

Декември 15, 2011, 23:00:22
Отговор #749

Неактивен vessomitkov

  • Публикации: 742
Костенурче в Павлово, стои си и чака някой да го купи  :)