Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2150557 пъти)

0 Потребители и 18 Гости преглежда(т) тази тема.

Декември 28, 2011, 14:52:38
Отговор #820

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев

Ето един гнилоч с цена като на луксозен нов автомобил .
http://www.cars.bg/u544840
еее тоя вече изби рибата с тея 26 хил. ойро за Кортина, която дори не стои в гараж, ами на нивата да подслунява мишки и котки ...  :o
п.п. ама тоя е писал, че е Капри ...  :D :D :D шок и ужас!!!
« Последна редакция: Декември 28, 2011, 14:54:46 от dan4oteto »

Декември 28, 2011, 15:44:04
Отговор #821

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Изумен съм какви скъпоценности има все още из страната ни, скрити в гаражи и сайвани  :o
Ето този Alpine A110 е някъде много близо до Търново.
http://nfs.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11318952362604693&f1=details

Няма да комантирам цената и да я сравнявам с далеч по-добре изглеждащи екземпляри в Европа обявени в mobile.de
Днес реших да прегледам двата основни бг сайта за продажба на автомобили втора ръка и по-точно ограничих търсенето в годините до '85-а и само в моята област - В.Търново. Като излезна този френски Алпин се изумих ... и най-вече от факта, че не е бг производство, а си е френски! Естествено ми стана доста интересно, че колата може да е някъде в града и звъннах ... насреща почти сърдито ми вдигна мъж, който само повтаряше, че не смъква нито стотинка от обявената цена. Попитах го колата в Търново ли е и може ли да я видя, а той отговори, че е много близо до града, но само ако съм готов да извадя 60 000лв може да ми я покаже хахаха Повторно се помъчих да разбера в кое село или градче е, но той само повтаряше, че не смъква нито стотинка от цената! Но най-изумителното е друго! Помъчих да разчупя леда и да го позапитам в друга насока, като му казах, че колата не е от Булгаралпините, а е френска ... той се смути, направи кратка пауза и отклончиво ми каза, че не знае каква е, а само стояла от 20г в гаража му и май пишело булгаралпин на капака отпреде  :D :D :D
Интересно как може да продаваш кола за толкова пари, а реално да не знаеш нищо за нея и дори да не я изкараш от бърлогата и да я заснемеш малко по-обстойно ...
Хаха, тоя Алпин от години му пускат обяви.
Първоначално го беше намерил физически, един мой колега от Амеркиканския форум, бил на някакви негови роднини.
И той казваше, че от 20+ години го имат.
Може да е някакво наследство, и въобще да не са го карали.
А то има и въстановени такива, ама поокепазени в модерен тунинг.  :))
Като тоя на на снимката, с ваденка от 6 цил мотор от БМВ на предния капак. C:-)

Декември 28, 2011, 15:48:54
Отговор #822

Активен USfan

  • Публикации: 10811
Хм, може и да са го изнесли, те по едно време Зундерт го продаваха, и не му искаха за възстановен модел такъв, прекалено много пари.
А я вижте е тия Фордчета.
 Това е базовия им модел Маверик, нещо като субкомпакт.
По БГ е имало някоколко такива.
Крайно време някой да се хване да ги спасява.
На мен сами адски фини и красиви на форма.
Последно по Мобилето един такъв точно се продаваше, ама поокепазен.

Декември 28, 2011, 16:39:30
Отговор #823

Неактивен moksika

  • Публикации: 44
За ваденката: ако не ме лъже кьоравото учо, даже е на 2.5 TDS снимката  :))

Декември 28, 2011, 17:18:45
Отговор #824

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Люси бъркаш Веги-те от 74-та с Маверици  ;)


Декември 28, 2011, 17:29:37
Отговор #825

Неактивен Иво_csl

  • Публикации: 123
За ваденката: ако не ме лъже кьоравото учо, даже е на 2.5 TDS снимката  :))
Не мяза ли повече на м50  O:-) ?

Декември 28, 2011, 17:51:59
Отговор #826

Неактивен победовод

  • Публикации: 836
Ще кажа къде е колата разбира се , но преди това ще кажа много много студено и едва доловим полъх на топло.
Сега първия жокер,на никой ли не му направи впечатление, че тази кола ни в клин ни в ръкав е пусната тук.
«Волга» — единственный автомобиль, способный передвигаться, будучи неисправным чуть менее, чем полностью.

Декември 28, 2011, 18:52:27
Отговор #827

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
,на никой ли не му направи впечатление, че тази кола ни в клин ни в ръкав е пусната тук.
Направи впечатление ама.... само не казвай че се намира в някой пункт за отпадаци :)

Декември 28, 2011, 19:12:20
Отговор #828

Неактивен Monza_GSE

  • Публикации: 170
    • Facebook
Като гледам е най вероятно в някоя морга
Powered by Opel RWD (Monza,Manta,Senator,Omega,Rekord,Commodore)...

Декември 28, 2011, 19:28:33
Отговор #829

Неактивен Teodor

  • Публикации: 1003
Ми тогава да е 260D?  :) Не знам защо е тук, изглежда сякаш е в бърлогата на някой автомобилосъбирач - другите коли са покрити, а това не се прави често по морги и т.н.