Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2150206 пъти)

0 Потребители и 27 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 18, 2012, 20:26:47
Отговор #960

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
м да правилно си предположил това е наи новата ми придобивка или номер/46/ но лошото време ми попречи да го прибера при другите иначе трабанта е произведен 1968 г и е на 80000 реални километра аз сьм му 2 собственик преди е бил на един 91 годишен дядо

Ти ли си човека със стотиците трабанти от Велико Търново?

Януари 18, 2012, 20:44:18
Отговор #961

Неактивен ivo919

  • Публикации: 141
  • 85трабанта и половина
да аз сьм е не са стотици но са 46

Януари 18, 2012, 22:15:44
Отговор #962

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Там има ли достъп за случайни хора?  :)
Да, наистина за тази кино студия Бояна се носят легенди и би било добре да я развият като туристическа дестинация ... и на мен ми е любопитно дали би могло да пуснат и случайни хора, които проявяват интерес
 да огрледат не само гаража ами и декорите примерно
Aми надали така ще направят.
Те тия евреи там са бесни катили по принцип, барабар с Моше-Ноше, Дирк-Дърк, и все едно кой там отговаря за реквизита.
Специално множеството модели от 30-те и 40-те, ги навнесоха накуп през 2005, за снимките на Черната Далия.
Тогава ги гледах детайлно тия коли при тях.

Отблизо си личи, че са така наречената Муви рестарейшън джоб.  :))
Разтекли се бои отгоре, правени некадърно на ръка вежди, и яко гнили подове. ;D
На снимките тук, особено под праха, изглеждат мнофго изпънати.
Но на живо и измити, на дневна светлина, въобще не са дори близо до перфектността реставрирани.
Иначе на почти всичките, хромовите им части са добри, и това допринася за доброто общо впечатление.

Освен това, понеже за повечето филми им падат от основно задокеански съ-продуценти, готови и лесни пари, нито се напъват особено да поддържат, нито и да обогатяват автопарка си.
Общо взето, от всяка продукция все им остават резервни коли, и това обаснява голямата наличност там в хангарите.
Внасят много неща целево, а после остават обикновено тук, особено сега след падането на акцизите през 2009.

Иначе са супер шматки тия евреи, и некоректни за бизнес, като става въпрос за наемане и купуване на по редки коли от тях.
Е сега през ноември, за Експендабълс 2, бях им спазарил един доста нов 2009 год модел Мустанг да им го продам.
Надуха ми главата разни техни агенти, че купували само Мустанги ГТ, плащали ги на момента, и то за много пари.
Пълни глупости, и оказа се, измами.
Извадиха ме посред нощ от леглото, да им карам Мустанга на някакви нощни снимки, че им трябвал спешно за купуване, за каскади.
Те така или иначе, вече няколко поогрухани пост 2005 год Станги ГТ вече бяха купили, и батардисали.

Пазариха се цигански /спазарихме добра цена де, все пак колата беше почти нова/, и след като дадоха няколко бона в лева капаро, ни вест ни кост от тях.
Отказаха се да го купуват, и даже се поциганиха да се обадят по телефона, поне да кажат че няма да го доплащат, и да го взимат.
Страшни измекяри тия евреи, дето са точно у нас в НуБояна.

През посл години иначе доста съм снимал и с тях, и с други Филмови компании у нас.
като УФО, Нимар, Соффилм, и разни други итъалински и френски филми. всчики са били точнис парите и усповията, акто от УФО бях най доволен.
А с евреите само проблеми.
Най малко пари дават, най-трошат коли без да ги плащат после, най-йезуитски извъртат всеки един елемент от наемането на коли, и ласт бът нот лист, отвратителн кетъринг и храна.

Изключително съжалявам, че точно тия елементи, извадиха пари в брой да купят преди 5-6 години Бояна.
Те си бяха направили и лоби във властта тогава де.
Ако примерно УФО или Нимар бяха събрали повече пари, и те бяха купили Киноцентъра, щеше да е по добре, вкл и това което нашего брат го интересува.
А именно, по отношение на наемането на олдтаймери за снимки в БГ.

И предполагам, че и в по-мащабен план, филм индустрията ни в това отношение, щеше да бъде по-креативна, отколкото при простото бакалско управление на актива Бояна, които евреите правят. ;)
« Последна редакция: Януари 18, 2012, 22:21:45 от USfan »

Януари 18, 2012, 22:56:52
Отговор #963

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
да аз сьм е не са стотици но са 46

Имаше преди репортаж по БТВ , за човек от В.Търново притежавал мисля, че  около 300 трабанта и тогава ми направи впечатление в репортажа се показа и едно много хубаво Рено 8.

Голяма мечта ми е на мен да разгледам или дам примерно 10ката, Голфа, Фиата или пък 404 ката каквато ми е цялата в кит става поне за пребоядисване за специални сцени но не искам да се жертва за добра кауза(като каскада или катострофа ) :) ::)
 O0 C:-)

Януари 18, 2012, 23:10:48
Отговор #964

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
е чак пък 300, то сигурно няма толкова в Бг. Ако може да се направи някаква класация на притежателите на Тт в Бг- на първо място е Иво с 46/ засега/, на второ-  Вълчо с над 20 и на трето съм аз с 16, но аз имам и Вартбурзи, Баркаси, Фрамо , Робур, БМВ- с една дума - БОЗА.
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Януари 18, 2012, 23:36:08
Отговор #965

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
Ако става въпрос за това клипче съсигорно не са 300 а още 25 или 27   :D но човек като се впечатли му се причуват и такива числа  :))
http://www.btv.bg/videos/novini/video/804083560-25_trabanta_v_dvora.html
и вече с 27  ;D http://vbox7.com/play:49c10cef
Зизи виж тази статия - сигорно я знаеш!?
http://www.marica.bg/show.php?id=29610

П.С. Незнам само дали може в темата да се пубкликуват клипчета но пък са много интересни.

Януари 19, 2012, 08:05:36
Отговор #966

Неактивен doctorZizi

  • Публикации: 309
    • trabantBG.eu
http://www.2tpower.com/forum/viewtopic.php?f=31&t=2970 но все още не сме преброили билките за съжаление. То и за Операта писаха, че била дълга 7м макар, че е само 4,70м
« Последна редакция: Януари 19, 2012, 08:07:42 от doctorZizi »
Прави каквото трябва, да става каквото ще!
Аз не карам бавно, просто летя много ниско!

Януари 23, 2012, 20:23:00
Отговор #967

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Ето и едина Волга Газ 21, който от доста време се каня да снимам, но все пропускам......Намира се до ВМА, явно се кара съвсем редовно, нови номера, граждански прегледи всичко си има, и си стои мирно паркирана пред блока. Жалко е че не се съхранява и е оставена на безмилостните метереологични условия.  Оказва се че немога да кача снимките, незнам защо има проблем с качването на снимки. Ако има желание, нека някой модератор да драсне едно лично и да ги прикачи.
« Последна редакция: Януари 23, 2012, 20:44:58 от vasko4 »

Януари 23, 2012, 21:04:24
Отговор #968

Неактивен vasko4

  • Публикации: 591
  • 0899936995
Ето и едина Волга Газ 21, който от доста време се каня да снимам, но все пропускам......Намира се до ВМА, явно се кара съвсем редовно, нови номера, граждански прегледи всичко си има, и си стои мирно паркирана пред блока. Жалко е че не се съхранява и е оставена на безмилостните метереологични условия
« Последна редакция: Януари 23, 2012, 21:47:14 от vasko4 »

Януари 24, 2012, 16:17:42
Отговор #969

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Такива около блока ми има 4 сигурно ;)
Classic Cars