Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2167587 пъти)

0 Потребители и 75 Гости преглежда(т) тази тема.

Януари 30, 2012, 19:23:42
Отговор #1020

Неактивен radoslav94

  • Публикации: 385
  • Радослав Николов
Колата е моя! за въпроси на лични ;)
Колега какво имаш предвид продаваш ли я или просто ако има интерес някой да ти пише.Поясни

Януари 30, 2012, 19:27:26
Отговор #1021

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев

''Колата е моя! за въпроси на лични ''    ???  ???  ???
Мисля, че е за темата "янгтаймери" и ще са нужни някоя друга снимка, за да предивзвика въпроси :)

Евала на врачаните с Доджа!  8))

Поздравления за момчето от Пловдив - peter67, страхотни модели! Amazon-ът и Симката Chambord (въпреки москвичовите стопове) са жестоки и редки за Б-я, а силно се надявам перфектните червено-бял Москвич и Рекорд купе да са гаражни! :)
« Последна редакция: Януари 30, 2012, 19:29:16 от dan4oteto »

Януари 30, 2012, 22:42:04
Отговор #1022

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Я, я! Това Пежо е много интересен случай. Същото, като моето, от 70-те години е.  Предполагам карбураторно, ама не мога да кажа нищо повече. Май е с кафяв салон.Дори има рингове на джантите. Много е свежо, обаче. Стоповете, стоповете ! Стъклото е цяло и лайстната е част от него. Не е никелирана външно, а покрита с покритие вътрешно. И са буквално нови.  И няма ръжди. А, тия 504-ки, как мощно ги гони корозията, не е истина. За сметка на това, тенекията на места е дебела 1,5 мм. . Ц-ц, какви зли хора, да го оставят вън зимно време.  Поне да го карат, де.  И тая сол си върши работата, ама и Живков си върши неговата, та колата и за това съм я взел предимно. Поне до пролетта, ще ми падне старият, евтин антикор. Бе, дреме ми.  Пежа има колкото искаш, всякакви. Ама, 123-ки няма.

Та, Митак, какво да дерзая. Обхваща ме настръхване. 504 не е най-красивата кола според мен, ама аз по красота кола не избирам. Има важни качества, заради които си струва.   Гледам е чукната лявата част на задната броня. Няма значение.  Ама, пуста ми суета не се спира.  Няма ръжди, където задължително трябва да ги има. Много интересно. С новите номера. Много, много хубава кола и права.   Ако случаят е като повечето - чисто нов автомобил, изкаран от гараж и изоставен на улицата, без да се продава, но и въобще без да се кара..........значи това Пежо го пиши пътник към вторични след 2-3 години. Което е най-жалкото. Няма да е първото.  Ако наистина е оригинална такава, в този вид е и отдолу, значи т`ва нещо може да се кара много юнашки поне още 200 000 км., без да помислиш за никакъв ремонт. Освен консумативи и първоначална ревизия.  Много са изгодни тия *04 -серия.  В България, повече от 2000 лв. , няма да му вземат. И това при условие, че има желаещ да я купува.  На запад, би се продала реално за повече от 2000 Евра.  Диви хора. 

Януари 31, 2012, 00:47:18
Отговор #1023

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5104
Живков, колата беше на паркинга на Била.
Човека явно е пазарувал.

СТОПОВЕТЕ!!! :) И аз ги загледах!
Нали знаеш, че кантовете на моите стопчета са хромирани по същата схема?
Точно това загледах и наистина са като чисто нови! Красота!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Януари 31, 2012, 01:25:57
Отговор #1024

Неактивен GT

  • Публикации: 1075
Е, добре. Аз останах с впечатлението, че е изоставена така и не се кара. Ех, много си я е пазил собственикът.  Знаеш ли, някога и моята е била такава. Когато са я изкарали от гаража и изоставили в онзи тръстикясал двор.   ::)  Ще се радвам да го засечете отново този човек. Дано си я измие преди да я вкара в гаража.  :-\

Стоповете на тия Пежа, вътрешно не бива да се мият, знаеш.  Пада им това лъскаво покритие и остава по прозрачното стъкло. Което не е добре.  Не съм търсил, дали някой прави такива покрития. Върху пластмаса, то не е стъкло.

Януари 31, 2012, 08:55:12
Отговор #1025

Неактивен peter67

  • Публикации: 761
Autobianchi, 944 и Olds

Януари 31, 2012, 11:44:30
Отговор #1026

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18165
  • Йордан Георгиев
Autobianchi, 944 и Olds
Явно си объркал темите ... този Олдсмобил си е чист янгтаймер, а Аутобианкито и 924-ката вече ги постна в темата за янгтаймери :)

Януари 31, 2012, 12:05:10
Отговор #1027

Неактивен USfan

  • Публикации: 10839
Autobianchi, 944 и Olds
хех, Поршенцето не е 944, а както колегата забеляза, по-тесния му на размери и по-стар брат 924.
А  Олдса е много подобен на моя Кътлас Калайс купе, но е малко по-големия, именно модела Кътлас Сиера.
Бре, не знаех че в БГ даже има купе Сиера версия, много са редки. :)
Обикн в БГ повече се срещат такива от 4-вратките.
А Олдса изглежда ли да се движи по-редовно, и къде в Пловдив точно е паркиран?

Януари 31, 2012, 18:54:22
Отговор #1028

Неактивен Chevy

  • Публикации: 975
  • Rock And Roll
Колегата  peter67 изтепа рибата с тия невероятни снимки браво ;)
Доста Американки имало из Пловдив за който не знаех, особено Кадилака е прекрасен да живее GM  >:D >:D >:D
Продължавай в същия дух  peter67  O0
Classic Cars

Януари 31, 2012, 20:28:42
Отговор #1029

Неактивен peter 1978

  • Публикации: 967
Абе тези трите коли на колегата peter67 са три Буика Парк Авеню от началото на 80-те. В БГ ли са снимани? Ако да направо не мога да повярвам. Има и четвърти такъв в Плевен бял, но изчезна. Дано не са го унищожили.