Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2149785 пъти)

0 Потребители и 29 Гости преглежда(т) тази тема.

Март 14, 2012, 10:58:22
Отговор #1230

Неактивен zhivko88

  • Публикации: 349
В София един много запазен Форд Таунус Р7 с двигател V6.Много добър немец!Моторът звучеше много добре.Собственикът е възрастен човек.Обслужва го с много грижи(виждал съм го лично няколко пъти).Когато го попитах дали е готов да го продаде при последната ни среща каза "да".

Стига бе, това ако е Таунуса в Борово зад фантастико направо те поздравявам, че ще имаш възможност да купиш. Аз покрай този Таунус съм си играл и на жумичка  :)) (средата на 90те) когато живяхме под наем в този много високия блок срещу мостчето на канала. Тогава брат ми имаше някакъв мерак да го купуваме този Таунус като го гледаше дядката едвам едвам му стигаше пенсията за да направи някое и друго кръгче в квартала но тогава собственика беше абсолютно против. Между другото има още два Таунуса стоят близо до обръщалото на 204. Единия е червен другия беше някакъв бежов, червения го срещам много често там и по улиците кара се от някакво младо момче мисля, че и имаше тема тука.

Понеже много поспамих слагам снимка на Понтиака на мъжото на братовчедка ми само, че тука е преди да му пръсне предницата и постегне предницата, че изглеждаше доста поизкривена, сега е по-добре!

Март 14, 2012, 13:14:05
Отговор #1231

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
В София един много запазен Форд Таунус Р7 с двигател V6.Много добър немец!Моторът звучеше много добре.Собственикът е възрастен човек.Обслужва го с много грижи(виждал съм го лично няколко пъти).Когато го попитах дали е готов да го продаде при последната ни среща каза "да".

Стига бе, това ако е Таунуса в Борово зад фантастико направо те поздравявам, че ще имаш възможност да купиш. Аз покрай този Таунус съм си играл и на жумичка  :)) (средата на 90те) когато живяхме под наем в този много високия блок срещу мостчето на канала. Тогава брат ми имаше някакъв мерак да го купуваме този Таунус като го гледаше дядката едвам едвам му стигаше пенсията за да направи някое и друго кръгче в квартала но тогава собственика беше абсолютно против. Между другото има още два Таунуса стоят близо до обръщалото на 204. Единия е червен другия беше някакъв бежов, червения го срещам много често там и по улиците кара се от някакво младо момче мисля, че и имаше тема тука.

Понеже много поспамих слагам снимка на Понтиака на мъжото на братовчедка ми само, че тука е преди да му пръсне предницата и постегне предницата, че изглеждаше доста поизкривена, сега е по-добре!

Сперд мене е друга кола Форда.
Онзи на младотот момче е с гнусно присадени вежди от Жигула отзад, и няма винилов пккрив.
И на мен много ми харесва тоя Таунус.
Ако може колега, постни тук някой тел на собственика. :)
С любопитство бих отишъл да огледам колата от научен интерес.
Поздрави и за снимките на Баркаса, направо е върха.
« Последна редакция: Март 14, 2012, 13:16:45 от USfan »

Март 14, 2012, 19:57:03
Отговор #1232

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
дай някакви координати на Баркаса или му предай в събота да се появи на Трабант феста и да ме потърси/ няма  да съм с Баркас, а с Трабант- Баркаса ще си седи  у дома/
Нищо повече не знам освен, че живее на "Картала". Ако държиш единствено мога да ти пусна координати от гугъл мапс на лично съобщение.

Март 14, 2012, 21:37:32
Отговор #1233

Неактивен M.Dimitrov1939

  • Публикации: 28
  • I don't need society
Варна

Март 14, 2012, 22:52:11
Отговор #1234

Неактивен dragomir_68

  • Публикации: 134
Една Шкода във Враца.
ГАЗ 69

Март 14, 2012, 23:11:50
Отговор #1235

Неактивен dragomir_68

  • Публикации: 134
ЗАЗ 968м в Бяла Слатина.
ГАЗ 69

Март 15, 2012, 01:26:47
Отговор #1236

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18071
  • Йордан Георгиев
Заз-чето е много лачено  :)

Март 15, 2012, 15:15:47
Отговор #1237

Неактивен DMC

  • Публикации: 1417
  • Георги Димитров
Вчера спрях на мястото на това Рекордче -  бяло, четири врати, червен салон :)

Това е Рекорд-а Ц - от "Черковна", нали Весо?
Забележителен е с това, че съм почти сигурен,че е единственият Opel Rekord C в България, който е с автоматични скорости.
Имаше май още един,но той зачезна някъде през годините.


Дидо, има още един :)
В Габрово е и ще се реставрира. Не съм сигурен с какъв мотор е, но като си ходя другия път ще гледам да събера инфо :)
Peugeot 205 1.6 GTI '84
Peugeot 205 1.4 Roland Garros '90
BMW E12 528 '78
Opel Rekord C 1.9 Sprint '67
Alfa Romeo 2000 GTV '74
Citroen CX 2500 IE Pallas '83
VW T3 Caravelle 1.9

Март 15, 2012, 19:00:34
Отговор #1238

Неактивен Consul73

  • Публикации: 773
  • Пламен Янев :)
Варна
Другият път като минаваш покрай тази костенурка влез във дворчето и се обърни на ляво към стената но не пипай това което си видял ,заплюл съм си го  :)) :)) :))
Ford weist den weg

Март 15, 2012, 19:50:30
Отговор #1239

Неактивен PVV

  • Публикации: 251
  • Skoda Octavia Super - 1963г. - ELIŠKA
Под НДК преди години .