Автор Тема: Ретро Колите в България - Снимки  (Прочетена 2178328 пъти)

0 Потребители и 68 Гости преглежда(т) тази тема.

Април 17, 2013, 18:33:18
Отговор #2350

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Кво бутане бре Кире за това требва танков влекач бре човече.  :) :) :) :).Това в кръга на шегата де.
"Кораба" иначе е красавец неможе да се отрече а най-вече с правилния мотор.На живо сигурно е още по-хубава гледка.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 17, 2013, 19:23:34
Отговор #2351

Неактивен USfan

  • Публикации: 10850
Хм, такъв същия Т-бърд имаше в София един Ники, дето беше бивш управител на една автокъща за товарни коли.
Само че неговия беше бял на цвят, но може и да го е пребоядисал де.
Ама съм сигурен, че неговия беше с автомат скорости.

А този ако сте го бутали да запали, да не е бил с ръчни?  :D
Странно, ако е така, значи нещо са присаждани други скорости.
Тия големи Т-бърди особено ако са с големия блок 429 инча мотор, са само със серийни автомати.

Април 17, 2013, 19:27:31
Отговор #2352

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Още малко от мен: Намират се на входа на Монтана малко лоша е снимката но по късно по добри и по подробни
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Април 17, 2013, 20:12:15
Отговор #2353

Неактивен koruderliev

  • Публикации: 2476
Ааа тези са наше момчее :) Марти се казва.

Април 17, 2013, 21:25:10
Отговор #2354

Неактивен Kiril Terziev

  • Публикации: 439
  • Ладите ги карат младите,а талантите карат Трабант
Хм, такъв същия Т-бърд имаше в София един Ники, дето беше бивш управител на една автокъща за товарни коли.
Само че неговия беше бял на цвят, но може и да го е пребоядисал де.
Ама съм сигурен, че неговия беше с автомат скорости.

А този ако сте го бутали да запали, да не е бил с ръчни?  :D
Странно, ако е така, значи нещо са присаждани други скорости.
Тия големи Т-бърди особено ако са с големия блок 429 инча мотор, са само със серийни автомати.

Същия бял и аз го помня и да това е момчето и си го е направил ,автоматик е но го бутахме от наклон защото май не можеше да засмуче малкото бензин останал, после се и задави ,отказа стартера но след няколко пипвания тук там и зе ,че запали.

23 000 000 milion VW Beetles were produced between 1934 and 2004,more than any other model.That speaks of the QUALITY.

Април 18, 2013, 00:26:44
Отговор #2355

Неактивен dan4oteto

  • Публикации: 18207
  • Йордан Георгиев
Лично мое мнение е ако има хора фенове на тази марка или колекционери да отидат и приберат цялата кола. Смятам, че е въпрос на време да се запъти към някой пункт. А колата си е бива и то даста.
+1
Фиата наистина изглежда добре и за сравнително скромен бюджет би заприличал на хубава ретро кола с италиански дух :) Тя си е почти италианка.
Колкото до предната решетка ... първата генерация 125 са с такава метална, малко по-късно им правят козметично обновяване на модела и слагат пластмасова черна решетка, като на колегата по-горе с музейният/гаражен кафяв Фиат 125Р :)
При следващата генерация вече промените са значителни ... калника, мигачите, фаровете се променят значително ... за това смятам, че някой ако си присади такава решетка на втора генерация 125Р, ще изглежда леко недодялано и грозно :)

Април 18, 2013, 13:56:25
Отговор #2356

Неактивен dino412

  • Публикации: 820
Още малко от мен: Намират се на входа на Монтана малко лоша е снимката но по късно по добри и по подробни
В гаражите има доста добри екземпляри.Дори мотопеди и мотоциклети.Разглеждал Съм ги няколко пъти но за снимки неможе и дума да става.Собственика го познавам лично само събира без да прави нищо.
Не се страхувай да правиш това което не умееш.
Помни,че професионалистите създадоха Титаник а Ноевия ковчег беше скован от аматьор.

"Когато Ти се струва, че целия свят е настроен против Теб помни, че самолета излита най-добре срещу вятъра."

Хенри Форд

Никога не карай по-висока скорост от скороста с която може да лети твоя ангел хранител.

Д.Ганчев.

Април 19, 2013, 18:13:29
Отговор #2357

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
И още малко:







Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Април 19, 2013, 18:20:12
Отговор #2358

Неактивен prujinca

  • Публикации: 551
Тези не знам как но някак си съм ги сложил тук http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=628.2530
Пред Бог всички са равни, срещу Опел бавни

Април 21, 2013, 19:43:43
Отговор #2359

Неактивен Стефан Иванов

  • Публикации: 568
Ето нещо,което не се вижда всеки ден.