Автор Тема: Cars and Cofee 2018, вече и в БГ....  (Прочетена 3978 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Юни 02, 2018, 21:36:36
Прочетена 3978 пъти

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Днеска, понеже в Софиа бе скука, се натаманихме и отидохме с колегите ретрофенове- Стенли, маистора Кобрата, Буриан и жена му, на 1-а в БГ евент, от вече популиарната световна верига срешти- Коли и кафе.
Нашите коли, макар Стенли да бе с Мустанга Гранде, Буриан с 300 СЛ-а му, а Кобрата с неговиа Конти Мк 8, ги оставихме пред хотела.,че не биахме се регистрирали с коли 3а участие.
3апо3нахме се там на евента веднага с един италианец, докарал според мен наи-интересната кола, новата версиа еС на АМГ ГТ+
Тои обаче ка3а, че вместо него, наи-обича да си кара ежедневката Алфа 4С.

Иначе имаше и други готини талижки- една 991 тарга, Мустанг 5.0, баварци М3 и М4, Лотус Елис, Корвет 3ет 06 7 литров, 2 Нисана ГТР, и вече весдесаштото И8. 
Наи-интересната кола и реално единствениа суперкар там, бе нашенскиа СИН.
Беше даже некои си Нурбургринг едишан, и с стик ск. кутиа.

На терена на евента имаше само гореописаните около 10 коли, и очакваемо, доста повече 3рители.
Ние дошлите ретрофенове, патриотично на порции се снимахме до СИН-а.
и покраи снимките на СИН-а, ето и една гатанхка.
Дамата, дето по3ира сашто до него, на по-горните снимки, и там и снимана сред ра3ни светски персони, по3нахте ли иа....  ;D
Подска3ка, госпожата дава мнениа, и саветва БГ жените как да станат тигрици в леглото...  O:-)














































« Последна редакция: Юни 02, 2018, 21:43:53 от USfan »

Юни 02, 2018, 21:38:26
Отговор #1

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811













































Юни 02, 2018, 21:40:21
Отговор #2

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811





























Юни 02, 2018, 22:46:34
Отговор #3

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ей, не свиркате да дойда и аз, а под носа ми е било... даже с Бурян се засякохме към обяд на битака ама нищо не каза. А госпожата, дето давала креватни съвети да не е Кобилкина? :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юни 03, 2018, 10:13:09
Отговор #4

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Ей, не свиркате да дойда и аз, а под носа ми е било... даже с Бурян се засякохме към обяд на битака ама нищо не каза. А госпожата, дето давала креватни съвети да не е Кобилкина? :D

Хихи, точно тя!
Личи си на снимката от далече по, как да го кажем елегантно, едрата кобилеста структура.  O:-)
Но на нея много и се радваха по-ниските мъже, като напр. италианеца собственик на ГТ еС-а Бенц.
Въобще, какго е казал народа- едрите тикви, дребните мишки ги гризат!  :))

А за взимане, гледай по редовно Фейсето за такива евенти. То и аз не знаех, докато Бурян линк не ми препрати.

Абе като махнеш СИН-а и АМГ ГТ-то, другите коли бяха отн. масовка.
по улиците на София, а и тогава отпреде на Кемпински, има по принцип доста по-интересни и по-бързи коли, от изложените тукя.
е отвън даже съм снимал едно рядко комби м3.

Юни 03, 2018, 22:52:29
Отговор #5

Активен GT 51

  • Публикации: 1870
На практика поканите са ми в джоба, два броя. Опитах се да осигуря коли за Правец, но явно не е станало, да участват колеги. Все пак такса за участие няколко стотин евро за едно кафе не е малко. Както и да е.  :winktongue:
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 04, 2018, 14:37:44
Отговор #6

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Брей, пак тежка елитарност, пак стотаци в евраци, а в действителност шепа коли, чиито собственици може и да не се познават.

Аз в САЩ съм бил на Cars&Coffee и там лъхаше на чиста фенщина от богатите младежи с Ферарита, Поршета РСи, GTRи и МкЛаръни, а не на източно-ориенталска снобщина хахаха

Не е ли идеята на тия сбирки да се запознават  и общуват някакви манияци и собственици на рядки и ексклузивни машини?!
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Юни 04, 2018, 20:25:48
Отговор #7

Активен GT 51

  • Публикации: 1870
Идеята на организаторката беше в Правец, между тези коли да се наредят и две три класики, без да заплащат такса, ей така за цвят, да си направят една разходка. Звъннах на хора с притежаващи такива и с възможности, но явно не са имали време да уважат ивента. Поканите са добре направени.
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !

Юни 04, 2018, 22:21:49
Отговор #8

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Идеята на организаторката беше в Правец, между тези коли да се наредят и две три класики, без да заплащат такса, ей така за цвят, да си направят една разходка. Звъннах на хора с притежаващи такива и с възможности, но явно не са имали време да уважат ивента. Поканите са добре направени.

То първата идея за Риу Правец ли, примерно, е била?
Понеже тоя евент беше на Маринела хотела, екс-Японския, както си го знаем.
А и поне от 1-2 седмици седеше Маринела като място на събитието по Нет страниците.

И значи, какво, в крайна сметка, реализираната мегаидея е била, италианеца с ГТ АМГ-то да вземе няколко хиляди Евро от участниците.
Голяма идея, голям авто ентусиазъм...
Ще хвана тия дни чичо Стенли с Мустангите, че се познава добре с италианеца /там оня дребния, дето си говори с него на някои снимки/, да го накарам да го пита по колко точно е била таксата на кола, за пиене на кафе.
Не че е от знечение де.

Покрай чичо Стенли и италианските му контакти /нали е вносител на луксозните Барбера и Дел санто кафе брандове/, и мен, и Бурян, и майстора Кобрата, едни готини мацки проморърки, ни караха настоятелно да пием разни Лаваци, ама аз не бях фен.
Казах, че кафе не пия. Наблегнах на коктейлчетата от свободното консумация на лоби-бара кетъринга.  :))
А, умрел съм им за кафето, все едно дали е фрии или 400 Евро.

Като цяло имаше и участници от далече.
Напр. М4-ката зелената беше дошла от Стара Загора.

Юни 05, 2018, 00:36:29
Отговор #9

Активен GT 51

  • Публикации: 1870
Да, за РИУ Правец беше поканата...
Абе вземи си нещо ретро, и не се занимавай с глупости !