Автор Тема: Не си купувайте стар автомобил!  (Прочетена 7811 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Юли 06, 2018, 00:10:38
Отговор #10

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Да ама  Рено е извън класацията. Само 25 е споменато еднаж. :-\ 
Е те други май няма...
Е кво са .? Нема таково или не е виждал.   :o  И не само...

Юли 06, 2018, 10:42:39
Отговор #11

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
За Рено има една сентенция, изчерпваща всичко - "createur de malheur" :winktongue:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Юли 06, 2018, 12:35:20
Отговор #12

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Аре, почна се ... пък после п...я..а не била заразна  :)) :))

Юли 06, 2018, 16:28:49
Отговор #13

Неактивен USfan

  • Публикации: 10811
Аре, почна се ... пък после п...я..а не била заразна

Хихи, както казват братята сърби- пичку, мачку, и стреличку, не волим.  :))
Или, както беше написано едно време в 90-те, в стария Балкан Стар сервиз на Хладилника, един надпис на стената в приемната им- Пежо, Рено, и свирки не правиме.  :shy:

Юли 06, 2018, 21:31:16
Отговор #14

Неактивен oldrat

  • Публикации: 1005
  • beep beep
    • Renault 4F6
Цитат
Съвета ми още в началото е: Не си купувайте никаква стара или ретро кола, купете си нова. Ако не можете да си купите съвсем нова, купете си възможно най-нова.
Допълнителен съвет: Карайте новата си кола докато стане стара и ако тогава още става за каране продължете да я карате и вече ще имате стара кола. Собствена.
Мани се... бегай....
Засегна ме таково отношение. Може да оплюва знайни и не толко знайни марки и модели ,а Рено!?! Това е пренебрежително и дисриминиращо. Редно е като кажеш , че икони в автомобилострОенето /баси сложна дума/ не струват да споменеш и 2-3 модела на другата марка /или те са перфектни/   :)) .А?!?!

Юли 29, 2018, 02:07:42
Отговор #15

Неактивен Механджията

  • Публикации: 1599
  • P38 Autobiography | X300 Sovereign
аз като бивш модератор в Тунинг.бг-то, като беше най-големият авто форум у нас, си го спомням този индивид

ферманът тук го четох на вентилатор, но само като прочетох, че Ягуар била несериозна марка, а мерцедес 124 било некачествена кола... ми то няма смисъл да се чете по-нататък

Юли 29, 2018, 18:41:24
Отговор #16

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Не съм чел текста в началото, защото вече минах 40г и времето ми е ценно. Винаги ми е било чудно как толкова скъсан народ като нашия коментира световни марки коли. Бг изобщо не е фактор в автомобилния свят, потреблението на нови коли е нищожно а експертите коментират колко са здрави посредствени ПВЦ таралясници. Лично познавам хора с обувки от 20лв и с 4 кариеса, но се чудят какъв Мерцедес да купят за 3500лв понеже нямало друга марка коли.

Юли 29, 2018, 19:39:16
Отговор #17

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
Ако фирмите върнат качеството на автомобилите (или върнат в производство някои модели на някои марки) бих си купил но при тази политика на производителите-НЕ!
Ежедневно карам TOYOTA 4 RUNNER V-6 3000 cc EFI имам и FORD BRONCO II V-6 2.9 cc EFI  ... от ония качестерните години.
retrobs.com

Юли 29, 2018, 19:55:19
Отговор #18

Неактивен SPEARHEAD

  • Публикации: 453
Ако фирмите върнат качеството на автомобилите (или върнат в производство някои модели на някои марки) бих си купил но при тази политика на производителите-НЕ!
Ежедневно карам TOYOTA 4 RUNNER V-6 3000 cc EFI имам и FORD BRONCO II V-6 2.9 cc EFI  ... от ония качестерните години.
 
 Е ти имаш велики машини ! Нищо никога няма да се върне, колите приключиха. Аз ще си пазя любимата 404ка докато съм жив а когато ми се наложи да карам по работа ползвам другия ми любимец - Volvo 240. Производството и пазара на превозни средства практически не ме интересува. Ако забранят с някой закон класическите коли, ще се движа само с велосипед.

Юли 29, 2018, 19:59:38
Отговор #19

Неактивен РумбатаБс

  • Публикации: 3679
 
 Е ти имаш велики машини ! Нищо никога няма да се върне, колите приключиха. Аз ще си пазя любимата 404ка докато съм жив а когато ми се наложи да карам по работа ползвам другия ми любимец - Volvo 240. Производството и пазара на превозни средства практически не ме интересува. Ако забранят с някой закон класическите коли, ще се движа само с велосипед.
Ако ги забранят значи,че моментално ставам престъпник (юридически) :))
« Последна редакция: Юли 29, 2018, 20:07:16 от РумбатаБс »
retrobs.com