Търговия > Купува

Купува Fiat 125p

<< < (4/5) > >>

lukas:
Благодаря ви много. Ако имате телефонен номер, изпратете го на адрес [email protected]   може би ще опитате нещо, търсите кола, с която да пишете. Аз ще ви помогна.  :D

Tasmanian_Devil:
Ходих да го взимам този червения, обаче продавача е кавал. По телефона, каза, че няма ръжда никаква, обаче се оказа, че има изгнил заден десен калник и изгнил леген под предното стъкло, дупка за газ на калника и мазан стар кит на заден ляв калник и врата. В краката на пасажера е пълно с вода в следствие на изгнилото под прозореца и предполагам, че и пода ще е гнил. Опитах да се пазаря за цената, но не свали нито стотинка и се ядосах и си хванах пак пътя за Варна. Помисли си явно, че като съм от далеч, ще го взема със сигурност. И предния прозорец е счупен от паднал клон и е изкривен леко калника от клона, помпите на спирачките и съединителя са зле, водната помпа е разбита. Има газова уредба с 20 годишна бутилка. Не е на негово име и не може д се прехвърля. Двигателя работи добре, кутията също, но продавача е кавал.

lukas:
Изпратете ми снимки на този Fiat на моя адрес на имейл адреса [email protected]. Благодаря.

krankenstein:
https://www.facebook.com/groups/430692917135870/permalink/1187395474798940/

lukas:
Търся Fiat 125p, моля, изпратете информация на адрес: [email protected]

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия