Автор Тема: Москвич номер 23 - 2138 / 1976 г.  (Прочетена 1541 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 01, 2018, 16:54:28
Отговор #10

Неактивен Avtolubitel

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 4
Методи,
Да ти чете човек темите и да съжалява, че не е скитосвал с теб и твоето СПД по всичките ви митарства за покупки. Конкретно този Москвич изглежда доста прилично на живо, твърдо се надявам да му обърнеш внимание. Ако случайно ти изчезне задна лява врата или бъде подменена с друга/сакън, да не поабиме возилото/, да знаеш - някой анонимен човек е бил O:-)
А като ще е за изчезване - и задната броня съм му загледал.  8))

Август 01, 2018, 18:54:17
Отговор #11

Неактивен Методи Кръстанов

• Публикации: 70
Методи,
Да ти чете човек темите и да съжалява, че не е скитосвал с теб и твоето СПД по всичките ви митарства за покупки. Конкретно този Москвич изглежда доста прилично на живо, твърдо се надявам да му обърнеш внимание. Ако случайно ти изчезне задна лява врата или бъде подменена с друга/сакън, да не поабиме возилото/, да знаеш - някой анонимен човек е бил O:-)
А като ще е за изчезване - и задната броня съм му загледал.  8))

Аз за това и го показах публично, та ако видя частите по друг москвич да се знае от кой са :) Имаме наистина интересни историй и една по една ще ги разкажа. А броните не пасват от 2138 на 2140, нито вратите, така че не се ядосвай :) Ако ми се бяхте обадили при покупката на твоя анонимен москвич и ти щеше да имаш същата история. Ама ти не  -  на репатрак, та на репатрак - губи се тръпката и момента сякаш :) То и аз се загледах по твоите лайстни на улуците и по лайстните на праговете. Добре че не стават от твоя на моя  >:D

Август 01, 2018, 21:15:45
Отговор #12

Неактивен Frysco

• Публикации: 373
Аз бях тоя с репатрака, тоест платформа, анонимния само слушаше и кимаше. СПД го навиваше за самоход. В крайна сметка аз излязох по убедителен.

Август 27, 2018, 11:42:45
Отговор #13

Неактивен batko

• Публикации: 73
сега като чета за тия москвичи и се сещам за едновремeншния ни лаф в махалата, "москвето има само един фабричен дефект гори бензин" :D

Август 27, 2018, 16:15:08
Отговор #14

Неактивен wander

• Публикации: 89
Методи, чакаме с нетърпение историите на останалите 20 москвича, ти май спря да пишеш :)

Август 27, 2018, 17:23:46
Отговор #15

Неактивен Методи Кръстанов

• Публикации: 70
Не съм забравил, но не ми остава време. Скоро ще пиша  O:-)