Автор Тема: Москвич номер 23 - 2138 / 1976 г.  (Прочетена 5006 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 01, 2018, 16:54:28
Отговор #10

Неактивен Avtolubitel

  • Публикации: 29
Методи,
Да ти чете човек темите и да съжалява, че не е скитосвал с теб и твоето СПД по всичките ви митарства за покупки. Конкретно този Москвич изглежда доста прилично на живо, твърдо се надявам да му обърнеш внимание. Ако случайно ти изчезне задна лява врата или бъде подменена с друга/сакън, да не поабиме возилото/, да знаеш - някой анонимен човек е бил O:-)
А като ще е за изчезване - и задната броня съм му загледал.  8))

Август 01, 2018, 18:54:17
Отговор #11

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
Методи,
Да ти чете човек темите и да съжалява, че не е скитосвал с теб и твоето СПД по всичките ви митарства за покупки. Конкретно този Москвич изглежда доста прилично на живо, твърдо се надявам да му обърнеш внимание. Ако случайно ти изчезне задна лява врата или бъде подменена с друга/сакън, да не поабиме возилото/, да знаеш - някой анонимен човек е бил O:-)
А като ще е за изчезване - и задната броня съм му загледал.  8))


Аз за това и го показах публично, та ако видя частите по друг москвич да се знае от кой са :) Имаме наистина интересни историй и една по една ще ги разкажа. А броните не пасват от 2138 на 2140, нито вратите, така че не се ядосвай :) Ако ми се бяхте обадили при покупката на твоя анонимен москвич и ти щеше да имаш същата история. Ама ти не  -  на репатрак, та на репатрак - губи се тръпката и момента сякаш :) То и аз се загледах по твоите лайстни на улуците и по лайстните на праговете. Добре че не стават от твоя на моя  >:D

Август 01, 2018, 21:15:45
Отговор #12

Неактивен Frysco

  • Публикации: 447
Аз бях тоя с репатрака, тоест платформа, анонимния само слушаше и кимаше. СПД го навиваше за самоход. В крайна сметка аз излязох по убедителен.

Август 27, 2018, 11:42:45
Отговор #13

Неактивен batko

  • Публикации: 96
сега като чета за тия москвичи и се сещам за едновремeншния ни лаф в махалата, "москвето има само един фабричен дефект гори бензин" :D
2002 Chevrolet Tahoe
1977 Honda CB 125T
1969 Moto Morini

Август 27, 2018, 16:15:08
Отговор #14

Неактивен wander

  • Публикации: 160
Методи, чакаме с нетърпение историите на останалите 20 москвича, ти май спря да пишеш :)

Август 27, 2018, 17:23:46
Отговор #15

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
Не съм забравил, но не ми остава време. Скоро ще пиша  O:-)

Септември 17, 2019, 13:28:19
Отговор #16

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
Да взема да сложа две три нови снимки, повече нямам, ама поне да се знае че колата е още жива. Преди няколко дни пораздвижих москвича заедно със СПД и едно друго анонимно лице. Най накрая ще взема да си купя един смартфон, че да имам с какво да снимам. Та както и да е, раздвижихме 2138-цата. Не я бях палил от януари месец 2018г. и не бях правил нищо по нея. Трия си сол на главата за това, ама нямам време. Оттогава си стоеше на едно място. Онзи ден реших малко да я пораздвижа заедно с още москвичи. Пустиняка запали след доста въртене на стартер. Съединителя беше залепнал, ама с обороти и рязко включване на задна скорост се отлепи. Минахме около 50 км. Работи си пущината. Все така няма мощност и мотора тресе като Т-34, ама пък не спря да работи. Нещо ме засърбя под лъжичката да карам червен москвич, пък да видим дали ще го стегна тази година  >:D

Това отзад също е мой 2138 - номер 13  и синия ми 412 - номер 22. Покарахме ги и се позабавлявахме със моя СДП и едно анонимно лице:







Та така - за мен няма нищо по хубаво от това да покарам москвич, особено с добри приятели като СПД и анонимеца. Забравям за всякакви проблеми и кахъри и просто се радвам на живота :) Друга кола, това не може да ми го даде, ако ще и Вейрон да е или по новото Широн ли беше, какво беше :)

Септември 18, 2019, 10:44:57
Отговор #17

Неактивен vaches

  • Публикации: 86
Еха, прочетох темата тъкмо и веднага ми стана студено. Всъщност като се сетя колко студено беше наистина този ден и как сте карали без парно до София, мога само да кажа, че сте наистина страшни фенове!
Москвич 408и - 1975, Москвич 2140д - 1987

Септември 18, 2019, 13:35:31
Отговор #18

Неактивен Методи Кръстанов

  • Публикации: 208
Еха, прочетох темата тъкмо и веднага ми стана студено. Всъщност като се сетя колко студено беше наистина този ден и как сте карали без парно до София, мога само да кажа, че сте наистина страшни фенове!

Хаха, като се сетя и краката ми почват да треперят. СПД хвърля кока кола по прозореца отвън, свършихме водата даже. Стъклото отвътре се потеше, моторчето на парното едвам въртеше и не обдухваше. Бърсахме с парцали. В последните километри така треперехме от студ, че спирахме да се топлим по бензиностанциите. Хехе, хубави спомени бяха и си заслужаваше :)