Автор Тема: Калник и панел за Wartburg 353, мигачи и стоп за ВАЗ 2101  (Прочетена 145 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Август 06, 2018, 14:10:42
Прочетена 145 пъти

Неактивен Presy0

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 8
Здравейте!
Намерих панели за Wartburg 353 на тавана и не исках да ги гледам как стоят. Те са заден ляв калник и заден панел (не знам дали точно така трябва да се изразя). От дядо ми разбрах че са били за неговия вартбург (от 1987, панелите оттогава някъде трябва да са и те).

За жигули имам два предни мигача, другото е стъкло (въпреки че е пластмасов, но не знам как трябва да го кажа  :-\ ) за стоп, но не знам за коя страна е и 2 "стъкла" за мигачи вероятно, но не знам кое за къде е.

Частите са в Горна Оряховица, но бих ги изпратил по куриер също.
Подарявам частите, защото искам да помогна с проекта на някого, затова бих се радвал много да видя резултата  :)
Телефон за контакт: 0888501967
Хубав ден!

Август 06, 2018, 20:31:37
Отговор #1

Неактивен Presy0

• /!\ Млад шофьор
Та, панелите си намериха новия собственик. Успех с проекта му!  :)
Остатъка ако някой го иска, знам че изобщо не са в добро състояние, но се надявам че бих помогнал малко на някого.

Август 06, 2018, 20:52:52
Отговор #2

Неактивен fifo

• Публикации: 713
Благородна тема, почитания.
Важното е да има проект, да не се окаже някой прекупвач..
we all have wings, but some of us don't know why

Август 18, 2018, 23:53:10
Отговор #3

Неактивен Presy0

• /!\ Млад шофьор
Освен панелите за вартбурга, мигачите за предните калници от Жигули също намериха нов притежател.
Останаха само "капачетата" или "стъклата" за стоп и мигачи. Ако на някой случайно му потрябват (в това състояние за някой Rat Rod :D), да казва.