Автор Тема: Ride'N'Roll 2018  (Прочетена 7352 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Август 09, 2018, 18:55:21
Прочетена 7352 пъти

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте колеги и приятели,
Имам удоволствието да Ви поканя на едно шоу, което не е насочено предимно към стари коли, но ще има доста ( надявам се ) . Шоуто ще се проведе в гр. Пловдив на 20 и 21 октомври в Международния панайр. Пускам снимка на официалната покана .
Ако модераторите преценят, че темата не е подходяща за тука да я преместят или изтрият.
Поздрави :)







Август 10, 2018, 19:28:25
Отговор #1

Неактивен Speeder

  • Администратор
  • Публикации: 5105
Едно от Топ събитията в България, направено цялостна концепция !
Успех!

Тази година ще се опитам да присъствам.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S, GT 1300 Junior

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0
"По един болт на седмица да бяхте завивали, сега щяхте да ги карате тия коли!"

Август 10, 2018, 20:24:17
Отговор #2

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Миналата година на конната база в Банкя беше доста приятно, ако не сме ангаже на тия дати и времето е хубаво, може да разходим Себринга до Филибето :)
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Август 10, 2018, 20:25:45
Отговор #3

Неактивен hydrometalique

  • Публикации: 1913
Супер, събитието е в Пловдив, срамота ще е да не го видим с очите си.

Август 11, 2018, 11:43:32
Отговор #4

Неактивен Tsolov

  • Публикации: 126
Браво! Евала! Ще направя всичко възможно да присъствам! Поздрави на организаторите!

Септември 06, 2018, 22:11:15
Отговор #5

Неактивен automix

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 5
Здравейте.Ще има ли записване за участие ?

Септември 07, 2018, 09:15:36
Отговор #6

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте,
Ще има записване. В момента се изготвя карта за записване, съвместно с нашите домакини. Поради мерки за сигурност, всеки един участник ще трябва да попълни такава карта, преди да влезне на територията на Пловдивски панайр. В момента в който е готова ще я пусна като прикачен файл тука, както и един мейл, на който да изпратите попълнената карта.
Също така ще има и записване за всички, които биха желали да останат и за втория ден, като ползват услугите на хотел Санк Петербург. Хотелът ще бъде наш партньор и ще ползваме преференциални цени за спане, както и за ползване на всички удобства на хотела като спа център, басейн и други.
Поздрави :)

Септември 19, 2018, 13:20:39
Отговор #7

Неактивен carlito

  • Публикации: 418
Здравейте колеги и приятели,
Работата по организацията на шоуто върви . Както ви казах по изискване на нашия домакин, ще трябва да попълним данни за всеки един участник, екипажа който пътува с него и данни за МПС-то с което ще участва.
Прикачам една бланка. Моля всеки един,който желае да участва в шоуто със своя техника, моля да я попълни и да ми я прати или тук на лично или на моята поща, която е : [email protected].
Aко някой не е сигурен, че ще може да дойде или има друга причина, която да го възпира да попълни тази заявка и да ми я прати, може да си я свали, попълни и разпечата и да я носи със себе си. На входа на Пловдивския панайр ще има колеги,които ще посрещат гостите и ще ги упътват. На тях ще трябва да предадете този попълнен формуляр.
Моля само и тези,които биха желали да останат и за втория ден и да ползват услугите на хотел Санк Петербург, да ми пишат на лично или в коментар по-долу.  Все още се борим с хотела, за най-ниска, преференциална цена за нас ( 40-50 лв двойна стая ) . Когато завършим преговорите и си стиснем ръцете ще напиша и каква точно ще е тя.
Поздрави

https://mega.nz/fm/7apBWQgT

Септември 19, 2018, 14:08:41
Отговор #8

Неактивен kaci

  • Публикации: 956
.........
Прикачам една бланка.......https://mega.nz/fm/7apBWQgT



Мен ме интересува как ще седи въпроса със снимането?

Септември 19, 2018, 15:20:01
Отговор #9

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Бланката нещо много blank ...