Автор Тема: XII-то Ретро рали "Родопи" 2018  (Прочетена 15990 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Октомври 01, 2018, 16:42:01
Отговор #40

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Роска, ти не разбра ли, че на втория ден стартовия списък беше по реда на който когато се събуди и си изкара колата на старта ;) Това понеже пространството пред хотела било ограничено, за да се разместват колите... За съжаление наистина не винаги е възможно да се спазват стриктно правилата в реални условия. Ще ми е интересно да споделиш /може и на лично/ кой от "разходкаджиите" и с какво толкова сериозно ви е попречил?

p.s. между другото, след като видях първите снимки качени от Боби - сякаш в дъждовно време стават доста по-атрактивни, така че заслужавало си е "плаването" :D
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 01, 2018, 17:01:06
Отговор #41

Активен kaci

  • Публикации: 956
Е тази хубава техника какви ги е свършила няма ли да видим? И неподмитите също :D

От това по точно няма как да отговоря:
........... Навигаторът ми беше толкова впечатлен от организацията и отговорните задачи, които трябва да изпълнява, че забрави за раницата с обективи и не направи нито една снимка  :)) :)) :)) ..........

Направих обаче няколко кадъра с телефон от които сглобих един колаж  8))


Адмирации за организатора на събитието, за техническите сътрудници и асистенти, за конкурентите......но най големите адмирации заслужава пилотът на Lancia Delta HF Turbo  :winktongue: :winktongue: :winktongue:

Октомври 01, 2018, 17:35:09
Отговор #42

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Ама тая Ланча все още ли съществува, не се ли разтопи под дъжда? :)) А тебе Къци съм те признал - никога нямаше да се сетя да снимам в подземния паркинг! Добре, че моята я бях скрил навътре в клетката, та не си я докопал с обектива :D Имам и аз един-два кадъра обаче, с които ти не можеш да се похвалиш, щото не си бил разквартирован на 10-тия етаж с панорамна тераса :winktongue: Довечера ще източим и нашия материал...
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 01, 2018, 20:50:40
Отговор #43

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Лудите под дъжда  :)


Октомври 01, 2018, 21:07:43
Отговор #44

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Тоя вляво, дето на вид е кротък, ама всъщност е най-опасен :)) За малко да скочи от 10-тия етаж на хотела правейки панорамни фотки :shy:
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Октомври 01, 2018, 23:32:56
Отговор #45

Неактивен michev

  • Публикации: 2561
  • only rear wheel drive
От това по точно няма как да отговоря:
Направих обаче няколко кадъра с телефон от които сглобих един колаж  8))


Адмирации за организатора на събитието, за техническите сътрудници и асистенти, за конкурентите......но най големите адмирации заслужава пилотът на Lancia Delta HF Turbo  :winktongue: :winktongue: :winktongue:
Не знаех, че навигатора, забравил да снима си ти  :D Извинявам се :D Добре Митака е поснимал. Не само победител, но и фотограф :D

Октомври 02, 2018, 11:37:56
Отговор #46

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
Класиране по класове.

Октомври 02, 2018, 11:40:18
Отговор #47

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
+

Октомври 02, 2018, 11:40:54
Отговор #48

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
+

Октомври 02, 2018, 11:42:39
Отговор #49

Неактивен galaxie

  • Публикации: 1799
.