Автор Тема: Alfa Romeo 155 1.6 16v 1996  (Прочетена 1179 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Януари 12, 2019, 20:58:39
Отговор #20

Неактивен hydrometalique

• Публикации: 1651
    • http://www.dsclub-bg.com
Колега Ивопифеца, задаваш ми въпроси, чиито отговори може да знам и по-добре от теб, не се знае.
Карал съм 164 ТД две години - някъде 96-97-ма година, карал съм Кроми, Капи, Типо , даже Ритмо и Регаати и т.н.,  и всичко това от средата до края на 90-те години ( не знам ти какво си карал в този период ) . Имам отношение към италианските автомобили от този период, даже може да се каже, че имам и тръпка. Но с фрази като :

...164,и тема-та на ланча,ако ти говори нещо,е в пъти повече кола от ситроените ти и пежата ти там...извинявам се :) ... отбележи си го някъде,спрямо до ри първите екземпляри на алфа 164,крома тема,....-разбираш ли ме ?
  ме изгуби като събеседник  ;D

Януари 12, 2019, 21:49:42
Отговор #21

Неактивен krankenstein

• Публикации: 6514
Мен изобщо не ме е печелил, особено с изрази, като панимаеш, компренде, капиши... :)) За другите пежа не знам, но имам 205 и тяхната каросерия е заводски поцинкована, не съм виждал изгнила 205-ца освен ако не е ударена и нарушено покритието. Тук лиричното отклонение май стана доста голямо, по принцип в този форум си говорим предимно за хоби коли, които най-често се съхраняват в гараж или поне се полагат редовни грижи... затова едва ли е чак толкова важно коя каква корозионна устоичивост има.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Януари 12, 2019, 21:58:14
Отговор #22

Активен Speeder

• Администратор
  • Публикации: 4411
ivopifeca , моля те да се съобразяваш с тона на форума!

Тук не са добре дошли подмятания и тенденциозни сравнения без фактически сравнения и конкретика.
Всяко нарочно изостряне на отношенията между участниците и провокация е възнаграждава с вечен бан. Просто изяснявам правилата на играта.

Ще почистя темата след няколко дни.
145 Boxer, Alfetta GT, Alfasud Sprint Veloce 16v, Lada 1500 S

Как да качваме снимки във форума : http://www.classiccar-bg.com/index.php?topic=2631.0

Януари 13, 2019, 12:12:11
Отговор #23

Неактивен ivopifeca

• Публикации: 96
Извинявам се,ако някой се е почувствал обиден.Говоря от лични наблюдения...както и да е.Не съм целял да обидя някого,ако са ме разбрали така.