Автор Тема: Джанта Фиат 13-ка. Бонус - вътрешна гума Пирели  (Прочетена 1334 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Септември 02, 2018, 23:34:38
Прочетена 1334 пъти

Неактивен Ilia801

  • /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 1
Здравейте,

Продавам стара джанта за Фиат 13 цола, заедно с гумата. Прилагам снимки. Джантата е в добро състояние, не е крива, държи въздух - и в момента е напомпана гумата. Наплескана е със сребърен феролит от предния собственик, но нищо фрапантно. Повърностна ръжда е налична, вижда се от снимките. Гумата е стара зимна Фулда, но за годините си е в доста добра форма. Държана е на тъмно (карана е малко, после беше резервна, накрая стоя на село доста време в плевнята). Аз лично не бих я карал, но има приемлив вид.

Към нея има и бонус - вътрешна гума Пирели, също 13-ка. Не съм я снимал, ако има интерес ще кача. Съхранява се на тъмно, напомпена за да не губи форма и да не се прегъва.

И двете останаха от Чинкуечентото на жена ми, заемат ми само място и по-добре да ги вземе някой, който ще му свършат работа.

Общо за всичко - 30лв. Цената е крайна, куриера е за сметка на получателя. Гумите са в Бургас.

Подробности, още снимки и евентуални въпроси - на лични съобщения или на 088 шест-едно-шест 2233.