Автор Тема: Mercedes Benz W124 E200 coupe  (Прочетена 916 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Септември 15, 2018, 08:09:07
Отговор #10

Неактивен fokke

• Публикации: 550
    • fokkerc.com
Тавана вътре е чеистонов , сменен  заедно със сенниците и е бял. Белия звят дава пространство ..

Тапицерски магазин има след моста на загарна фабрика в дясно посока Орион .

Септември 15, 2018, 19:53:51
Отговор #11

Неактивен oldrat

• Публикации: 392
  • beep beep
    • Renault 4F6
Цитат
Тапицерски магазин има след моста на загарна фабрика в дясно посока Орион .
Тоя магазин е много зле. Нямат нищо. На сливница след Ботев преди Женския пазар има един арабин на ъгъла ,имаше хубави дамаски. Най качествени матеряли има магазин КОЖАТА на "Кирил и Методий" срещу работилницата за радиатори. Човека с радиаторите е починал на скоро за жалост ,мир на праха му.

Септември 16, 2018, 16:09:00
Отговор #12

Неактивен Bogi

• /!\ Млад шофьор
  • Публикации: 6
  • 1989 560SEC
Поздравления колега !!
Аз също много ги харесвам тези двувратки, и търся да взема една. Липсата на средна колонка прави този дизайн уникален. Подавачката на колана също !!!
Просто уникално
нямам ламбо Мамо, но ръката ми през джамо

Октомври 03, 2018, 20:55:12
Отговор #13

Неактивен fokke

• fokkerc.com
Благодаря за поздрава!
По колата има да се оправят няколко неща, смяна на ключа за мигачите на волана, няма късите заради него , смяна на демпфер и проверка на ел инсталацията , че при студена колата не може да се форсира , чак след като стигне 60 градуса и нагоре .

Последния уикенд ме изненада с това че  спря отделянето на съединителя, от там няма вкарване на скорост , оказа се че горния цилиндър на педала се е скапал . При отварянето на системата , течността бе черна и промихме цялата система  , сега съм с нов цилиндър и нова течност

Октомври 11, 2018, 20:01:25
Отговор #14

Неактивен fokke

• fokkerc.com
Ключа за светлините на волана е сменен и вече има и къси и дълги и всичко. Смених и самото реле което отговаря за светлините.
Имаше луфт при демпфера, оказа се оригиналния и чукаше като дизел, смених него и самия ремък и нещата  заспаха :)

Поради някаква причина Мерцедес след 91ва слагат окабеляване на двигателя на 124 с кабели с биоразградима изолация, резултата след 25 години е че кабелите нямат изолация и нещата стават твърде весели :))

Вчера смених двата филтъра за газовата инсталация,  от малкия падаше черен прах при разтръскване,  хванах се за главата, оказа се че и той е оригинален на около 6 години ...

Майстора , който дава съветите и работи по колата  разглоби и смени няколко крушки по таблото и зацепи правилно стрелката на километража, че показваше с 20 км отгоре , имало си маркер къде да се зацепва, ама тия които са бъникали километража по  "незнайни причини" милите не са знаели тая подробност и си бяха оставили ръцете ;)

Ще търся къде се сменя инсталация за да ми е мирна главата