Автор Тема: Още едно Peugeot 205 - бутиковото 1.3 Rallye  (Прочетена 36097 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Февруари 19, 2022, 23:17:16
Отговор #70

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Колега, тази година ще има ли пак такова рали, какви са условията за участие?
Съжалявам, че чак сега отговарям, но напоследък рядко влизам във форума... повечето време съм на служебния комп, а от него не мога да виждам снимките тук.
Ето го сайтът на ралито, там ги има и условията https://www.transylvaniaclassic.com/
Пиши ми когато наближи, понеже има вероятност и ние пак да участваме, само че в янгтаймер класа... че с класик бегачка без клима и други удобства се пътува много тежко до там особено през август, пътят трае над 10 часа заради забавянето на границата/ферибоота, а и в Румъния скоростта е много ограничена.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Февруари 20, 2022, 15:42:39
Отговор #71

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
Благодаря. Ще следя и ще пиша, ако реша да ходя. Поне засега имам такова намерение.

Февруари 21, 2022, 12:35:51
Отговор #72

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Благодаря. Ще следя и ще пиша, ако реша да ходя. Поне засега имам такова намерение.
OK, по принцип има срокове за предварително записване с намаление в таксата, така че наистина следи да не ги изпуснеш. Другият момент е, че ако искаш да караш за класиране, а не само за разходка ще трябва задължително да имаш навигатор и да си осигурите уреди за точно времеизмерване и за разстоянията. Ако си ходил примерно по варненските класик ралита вероятно имаш някаква престава, макар и в по-упростен вариант как се работи с пътната книга и уредите. В Румъния етапите със смяна на скоростта в движение са доста по-усложнени, има и знаци по трасето, които трябва да се следят и вземат под внимание... и т.н.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 17, 2022, 11:18:59
Отговор #73

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
Досега не съм бил на истинско ретро рали с измерване и наистина много неща не са ми ясни. За записването видях в сайта им условията, но не разбрах това само такса за участие ли е или влизат вътре и други разходи / хотел,храна/?! Ако е само такса за участие колко е ориентировъчно всичко останало и кой прави резервации?


Март 17, 2022, 19:59:08
Отговор #74

Неактивен krankenstein

  • Публикации: 7182
Досега не съм бил на истинско ретро рали с измерване и наистина много неща не са ми ясни. За записването видях в сайта им условията, но не разбрах това само такса за участие ли е или влизат вътре и други разходи / хотел,храна/?! Ако е само такса за участие колко е ориентировъчно всичко останало и кой прави резервации?
Колега, най-добре пиши директно на организаторите по тези въпроси, понеже може да има накакви промени от миналата година. Таксата поне досега беше само организационна, в нея не влизаха настаняването и кетъринга, с изключение на един официален коктейл след финала на ралито. За настаняването организатора може да ти съдейства за в хотела, където е щаба на ралито, но той е доста скъп. Ние си бяхме наели самостоятелно студио в центъра на Сибиу, цената излиза наполовина... има доста такива оферти в Букинга, може да си избереш. Паркирането също не е проблем, в зоната на центъра струваше около 4-5 лв дневно. Освен това след официалното откриване чак до финала вече може да си държиш колата безплатно в специално отделеното и оградено място на площада. Храната в заведенията също не е по-скъпа от нашите, а има и достатъчно магазини, от които може да си пазаруваш... така че общата сума за всички тия допълнтелни разходи зависи изцяло от теб.
Теория - това е, когато знаеш всичко, но нищо не работи.
Практика - това е, когато всичко работи, но не знаеш защо.

Март 19, 2022, 17:15:37
Отговор #75

Неактивен ГеоргиБс

  • Публикации: 101
Благодаря за информацията.

Март 31, 2022, 19:39:01
Отговор #76

Неактивен ОldSchool

  • Публикации: 76
 Един кадър от Classic Racing 2k22